اپلیکیشن
در حال خواندن
چگونه عکس‌های خود را در Google Maps به اشتراک بگذارید
0

چگونه عکس‌های خود را در Google Maps به اشتراک بگذارید

توسط امین بهره مند۲۲ مهر ۱۳۹۴

یکی از سرویس‌های معروف شرکت گوگل، سرویس نقشه‌ها یا همان Google Maps است. به کمک این سرویس، کاربران قادرند که در هر شرایطی، چه در حال رانندگی و چه در اتوبوس و چه پیاده، مسیر خود را پیدا کنند. به کمک قابلیت Street View آن می‌توانیم که به مکان‌های معروف و همچنین کشورهای مختلف سر بزنیم و نگاهی به آن‌ها بیندازیم. همچنین می‌توانیم به کمک این سرویس، محل فعلی خود را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم تا بتوانند ما را راحت‌تر پیدا کنند. اگر بخواهیم قابلیت‌های مفید این سرویس را نام ببریم، نیاز به یک لیست بلند بالا داریم. اما امروز قصد داریم یکی از قابلیت‌های این سرویس که مغفول مانده است را به شما معرفی کنیم.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

یکی از امکاناتی که Google Map در اختیار شما می‌گذارد و احتمالا تا الان از آن بی‌ خبر بوده‌اید، قابلیت اشتراک گذاری عکس‌هایی است که از مکان‌های مختلف می‌گیرید. شما می‌توانید با این قابلیت، عکس‌هایتان را به جهانیان نشان دهید و محل عکس‌برداری آن را نیز بر روی آن تگ کنید. این تصاویر برای همه کاربران گوگل مپ، چه بر روی گوشی موبایل و چه دستکتاپ، قابل مشاهده است؛ این بدین معنی است که اثر هنری شما می‌تواند مخاطبان بسیاری داشته باشد.

برای این کار کافیست ابتدا به کمک قسمت جست و جوی نرم‌افزار، محل گرفته شدن عکس را پیدا کنید. سعی کنید که محل دقیق عکس برداری را مشخص کنید. چون در غیر این صورت نمی‌توانید عکس خود را آپلود کنید. برای این آموزش ما نمایشگاه بین‌المللی برلین در کشور آلمان را انتخاب کرده‌ایم.

Start-b-finding-and-marking-the-location-you-wish-to-add-a-photo-of

هنگامی که محل را مشخص کردید، نوار پایین صفحه که مشخصات آن محل در آن درج شده است را بزرگ کنید. به انتهای صفحه جدید بروید. در این قسمت عکس کوچک Street View از این محل را به همراه یک گالری از عکس‌های این مکان مشاهده می کنید. بر روی تصویر دوم بزنید.

Expand-the-bar-that-appears-at-the-bottom-and-scroll-all-the-way-down

اکنون باید قادر به مشاهده یک گالری کامل از عکس‌هایی باشید که افرادی پیش از شما از این محل در گوگل مپ آپلود کرده‌اند. بر روی گزینه آبی رنگ پایین سمت راست صفحه کلیک کنید و از بین دو گزینه، انتخاب کنید که می‌خواهید عکس را از گالری گوشی خود آپلود کنید یا همین الان عکس را بگیرید.

After-selecting-the-existing-photo-album-add-an-image-of-your-own

پس از آپلود کردن تصویر، گوگل عکس را بررسی ‌می‌کند و اگر موردی نداشته باشد، از این به بعد در صفحه مختص آن مکان نمایش داده خواهد شد.

Your-image-is-now-uploading.-It-will-appear-at-the-location-after-it-is-reviewed-by-Google

یک پاسخ بدهید