اپلیکیشن
در حال خواندن
اپلیکیشن CamFind، موتور جستجوگر بصری
0

اپلیکیشن CamFind، موتور جستجوگر بصری

توسط زهرا عسگری12 فوریه 2016

بسیاری اوقات تصویر جسمی را دارید و اسم آن را نمی‌دانید، یا اینکه می‌خواهید به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد آن باشید. هنگامی که در چنین شرایطی قرار می‌گیرید احتمالا تنها کاری که به ذهن شما می‌آید پیدا کردن کلماتی نزدیک به سوژه و جستجوی آنها در گوگل است تا از این طریق بتوانید عکس مورد نظر خود را پیدا کرده و اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست بیاورید. امروز می‌خواهیم راهی ساده‌تر پیش روی شما بگذاریم تا دیگر مجبور نباشید هر بار برای پیدا کردن یک عکس به جستجوی کلمات بپردازید.

اپلیکیشن CamFind یکی از اپلیکیشن‌های قدرتمند در زمینه جستجوی عکس است که به شما امکان می‌دهد از سوژه مورد نظر خود عکس بگیرید و به جستجوی عکسی که گرفتید بپردازید. خب اجازه بدهید یک سوژه را برای شروع انتخاب کنیم و نتیجه جستجوی این اپلیکیشن را ببینیم.

camfind-app

از امکانات این برنامه به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

ذخیره تاریخچه جستجو: در این اپلیکیشن تمام جستجوهای شما در بخش History ذخیره می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید به آنها مراجعه کنید.

خواندن کد QR: با نصب این برنامه می‌توانید کدهای QR را نیز به‌سادگی بخوانید و دیگر نیازی به نصب اپ جداگانه برای این کار ندارید.

پشتیبانی از زبان فارسی: امیدی به جستجوی فارسی این برنامه نداشته باشید زیرا نتایج جستجوی فارسی آن به خوبی نتایج انگلیسی نیست اما گاهی اوقات نتایج فارسی نیز در میان نتایج به چشم می‌خورد که جالب توجه است.

فرمان صوتی: در این برنامه با فرمان‌های صوتی نیز می‌توانید به جستجو بپردازید و حتما نیازی به تصویر یا تایپ کردن ندارید.

دانلود اپلیکیشن CamFind از بازار

یک پاسخ بدهید