اپلیکیشن
در حال خواندن
با VHS Camcorderبه گذشته برگردید و با کیفیت VHS فیلم‌برداری کنید!
0

با VHS Camcorderبه گذشته برگردید و با کیفیت VHS فیلم‌برداری کنید!

توسط امین بهره مند24 آگوست 2015

بیایید به سال ۱۹۸۵ بازگردیم. زمانی که بسیاری از ما حتی هنوز به دنیا هم نیامده بودیم. دوره‌ای که خبری از دوربین‌های فیلم‌برداری اچ دی و حتی فول اچ‌ دی نبود، تلفن‌های همراه هنوز در آغاز راه بودند و دنیا با چیزی که امروزه می‌شناسیم تفاوت بسیاری داشت. این دوره زمان یکه‌تازی نوارهای ویدیویی VHS بود. ممکن است اگر کمی در خانه پدر و مادرتان جستجو کنید، بتوانید نوارهایی از این مدل و یا حتی در انباری‌تان دستگاه ضبط VHS پیدا کنید.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

بالاخره زمانی این حقیقت داشت‌: مردم زمانی بر روی این نوار‌ها فیلم‌هایشان را ضبط می‌کردند و بعد می‌توانستند به وسیله دستگاه مخصوص پخش آن، فیلم‌هایشان را در تلویزیون تماشا کنند. کاری که شاید امروزه خنده‌دار به نظر برسد. اما شما اکنون می‌توانید دوباره با همان کیفیت به کمک آیفون خود فیلم‌هایتان را ذخیره کنید.

VHS-Camcorder

عجیب است؟ بله. شما با آیفون خود ویدیو‌هایی با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل می‌گیرید ولی به کمک نرم‌افزاری که به شما معرفی می‌کنیم، می‌توانید ویدیو‌های با کیفیت فوق‌العاده خود را به ویدیو‌های با کیفیت پایین‌تر تبدیل کنید. ویدیو‌هایی که حس حال دوران گذشته را بدهد. انگار که دوباره به عصر طلایی VHS برگشته و با آن کیفیت فیلم‌هایتان را ضبط کرده‌اید.

اما شما چرا باید از این نرم‌افزار استفاده کنید؟ به یک دلیل ساده: این نرم‌افزار به خوبی کیفیت فیلم‌های ویدیوی VHS را برای شما بازسازی می‌کند و می‌تواند شما را به خاطرات کودکیتان ببرد. عملکرد این نرم‌افزار فوق العاده است. کاربران اندکی که از زمان انتشارش به آن امتیاز داده‌اند، با دادن ۵ ستاره رضایت خود را از آن اعلام کرده‌اند.

قیمت این اپلیکیشن ۳٫۹۹ دلار است، اما ارزش این هزینه را دارد. این نرم‌افزار به نوعی بهترین اپلیکیشن برای شبیه‌سازی و تبدیل ویدیوها به کیفیت‌های سنتی است. برای استفاده از این اپلیکیشن باید آی‌او اس ۸ و یا نسخه‌های بالاتر آن بر روی دستگاهتان نصب باشد.

دانلود اپلیکیشن VHS Camcorder برای iOS

یک پاسخ بدهید