اپلیکیشن
در حال خواندن
اپل موزیک برای اندروید منتشر شد
0

اپل موزیک برای اندروید منتشر شد

توسط امین بهره مند۲۰ آبان ۱۳۹۴

اپل موزیک سرانجام برای اندروید منتشر شد. این سرویس که یک سرویس پخش آنلاین موسیقی است، همراه با iOS 8.4 معرفی شد که  از طریق آن کاربران می‌توانند با پرداخت حق اشتراک ماهانه، از امکاناتش بهره ببرند. حال به نظر می‌رسد که اپل دست به یک سنت‌شکنی بزرگ زده و تصمیم گرفته این اپلیکیشن را برای اندروید نیز عرضه کند.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

بی شک این روز، یک روز تاریخی برای تمامی اهالی سیلیکون ولی خواهد بود. روزی که بالاخره اهالی کوپرتینو به اهمیت انتقال قابلیت‌های مجلل iOS به دیگر پلتفرم‌ها پی بردند. پیش از این اپل تنهای یک اپلیکیشن اندرویدی منتشر کرده بود که آن نیز تنها به مهاجرت کاربران اندروید به iOS کمک می‌کرد. اپلیکیشنی که صدای اعتراض بسیاری از کاربران اندروید را بلند کرد.

اپل موزیک اندروید فعلا در نسخه آزمایشی قرار دارد. بر خلاف چیزی که پیش از این اعلام شده بود که کاربران اندروید مانند کاربران iOS نمی‌توانند از دوره رایگان ۳ ماهه آغازین استفاده کنند، این امکان برای آن‌ها قرار داده شده است. پس از این دوره سه ماهه کاربران می‌توانند با پرداخت ماهانه ۹٫۹۹ دلار، از قابلیت‌های این سرویس استفاده کنند.

در نسخه بتا، پلن خانواده و موزیک ویدیوها در دسترس نیستند که اپل وعده داده است در نسخه‌های بعدی، این قابلیت‌ها را نیز به اپلیکیشن اندرویدی‌اش اضافه کند.

کوک چندی پیش اعلام کرده بود که اپل موزیک حدود ۶٫۵ میلیون کاربر دارد که برای استفاده از این سرویس، حق اشتراک پرداخت می‌کنند. باید دید با آمدن این سرویس به دنیای اندروید و کاربران پر تعدادش، تعداد کاربران اپل موزیک چه میزان افزایش خواهد یافت.

دانلود رایگان اپل موزیک از گوگل پلی استور

یک پاسخ بدهید