اپلیکیشن
در حال خواندن
با Hootsuite ارسال عکس‌های اینستاگرام را زمان‌بندی کنید
0

با Hootsuite ارسال عکس‌های اینستاگرام را زمان‌بندی کنید

توسط امین بهره مند۱۵ مرداد ۱۳۹۴

اینستاگرام این روزها به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل تبدیل شده است. قابلیت اشتراک تصویر و ویدیوهای کوتاه با افکت‌های مخصوص، کاربران زیادی را به سمت این شبکه اجتماعی کشانده است.

یکی از قابلیت‌هایی که تا به حال کاربران زیادی خواستار اضافه شدن آن به این اپلیکیشن بوده‌اند، امکان ارسال پست‌های زمان بندی شده است. به طوری که شما عکس با کپشن موردنظرتان را وارد نرم‌افزار کرده و تنظیم می‌کنید که راس ساعت خاصی بر روی پروفایل شما آپلود شود. اما تا به امروز توسعه‌دهندگان اینستاگرام از اضافه کردم این قابلیت به برنامه امتناع ورزیده‌اند.

اما اکنون Hootsuite این قابلیت را در اختیار کاربران اینستاگرام قرار داده است. Hootsuite یک ابزار برای کنترل شبکه‌های اجتماعی مختلف است. شما می‌توانید با اضافه کردن حساب‌های کاربریتان در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و… به این برنامه، در آن واحد به همه‌ی آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اما نکته‌ی قابل توجه این است که ابزاری را که Hootsuite در اختیار شما قرار می‌دهد تقریبا به شما اجازه می‌دهد که پست‌های خود را با زمان‌بندی دلخواهتان منتشر کنید. علت این موضوع به سیاست‌های اینستاگرام بر می‌گردد. این اپلیکیشن برای آپلود عکس اجازه استفاده از هیچ رابط نرم‌افزاری (API یا به طور کامل Application Programming Interface) به کاربر نمی‌دهد. به همین دلیل نمی‌توان حقیقتا پست‌های ارسالی به اینستاگرام را زمان‌بندی کرد.

اما Hootsuite برای حل این مشکل راه حلی اندیشیده است. شما با زمان‌بندی پست دلخواهتان، در زمان مورد نظر یک نوتیفیکشن دریافت خواهید کرد که به شما یادآوری می‌کند اکنون زمان پست کردن عکس یا ویدیوتان است.

سخنگوی Hootsuite در این‌باره می‌گوید :

کاربران می‌توانند محتوایی که می‌خواهند در اینستاگرام به اشتراک بگذارند را با Hootsuite زمان‌بندی کنند؛ گرچه این به آن معنی نیست که Hootsuite به طور خودکار در زمان تنظیم شده، محتوای مورد نظر را منتشر می‌کند. کاربر با رسیدن به زمان تنظیم شده برای ارسال عکس یک نوتیفیکشن دریافت می‌کند که با ضربه بر روی آن به طور مستقیم به اینستاگرام و بخش ارسال محتوا هدایت می‌شود. ( عکسی که پیش از این، آن را زمان‌بندی کرده است نیز به طور خودکار انتخاب و منتقل می‌شود) پس از آن کاربر می‌تواند عکس مورد نظر خود را منتشر کند.

برای اضافه کردن این ابزار به میز کار Hootsuite خود اینجا کلیک کنید.

منبع: TNW News

یک پاسخ بدهید