اپلیکیشن
در حال خواندن
با Iconical آیکون‌های آیفون خود را تغییر دهید
0

با Iconical آیکون‌های آیفون خود را تغییر دهید

توسط امین بهره مند11 آگوست 2015

از ظاهر آیکون‌های اپلیکیشن‌ها بر روی آیفون، آی‌پد و آی‌پادتان خسته شده‌اید؟ با وجودی که اپل طراحی بسیار خوبی برای آیکون‌هایش انجام داده، اما گاهی نیاز داریم که اندکی شمایل ظاهری آیکون‌ها را تغییر داده و فضای دیوایس خود را از یکنواختی خارج کنیم.

خوشبختانه در این زمینه اپلیکیشن‌های بسیاری در اپ‌استور اپل وجود دارد. اما اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را به شما داریم Iconical نام دارد که می‌توانید با قیمت ۱٫۹۹ دلار آن را از اپ‌استور تهیه کرده و به کمک آن کنترل کاملی بر روی شکل ظاهری آیکون‌های دستگاه خود داشته باشید.

iconical

تنها کاربرد Iconical تغییر آیکون‌ها نیست. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید میان‌برهای مفیدی را برای استفاده‌های روزمره خود بر روی صفحه اصلی دستگاهتان ایجاد کنید. مثلا به جای اینکه به قسمت شماره‌گیری و سپس به قسمت فیوریت رفته و بعد مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید و با او تماس بگیرید، می‌توانید با کمک این نرم‌افزار یک میان‌بر بر روی صفحه اصلی خود ایجاد کرده که با زدن بر روی آن مستقیما با فرد مورد نظر تماس برقرار کنید. طبیعتا می‌توانید ظاهر آیکون این میان بر را نیز با Iconical طراحی کنید.

این نرم‌افزار قابلیت تغییر آیکون بیش از ۱۷ هزار اپلیکیشن و ایجاد میان‌بر برای بیش از ۲۵۰ نرم‌افزار را داراست. برای استفاده از این اپلیکیشن باید iOS دستگاه شما ورژن ۷ یا بالاتر باشد. می‌توانید Iconical را از طریق لینک زیر از اپ استور تهیه کنید:

دانلود اپلیکیشن Iconical

یک پاسخ بدهید