اپلیکیشن
در حال خواندن
بهترین اپلیکیشن‌های ارسال پیام کوتاه اندروید
1

بهترین اپلیکیشن‌های ارسال پیام کوتاه اندروید

توسط مریم فانی۱۳ خرداد ۱۳۹۴

ارسال و دریافت پیام کوتاه بخش قابل توجهی از استفاده کاربران از تلفن‌های همراه را تشکیل می‌دهد. بسیاری از شرکت‌های تولید کننده، به طور پیش فرض اپلیکیشن‌های مخصوص خود را برای دریافت و ارسال پیام کوتاه در اختیار کاربران قرار می‌دهند اما این بدین معنی نیست که نمی‌توان از سایر اپلیکیشن‌های موجود برای این کار استفاده کرد. در اینجا قصد داریم برخی از بهترین اپلیکیشن‌های ارسال پیام کوتاه برای گوشی‌های اندرویدی را به شما معرفی کنیم.

Textra
اپلیکیشن تکسترا یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفداری است که با داشتن ویژگی‌های کاربردی فراوان برای آن دسته از کاربرانی که پیام کوتاه زیادی ارسال و دریافت می‌کنند مناسب است. این اپلیکیشن گزینه‌های بسیاری برای سفارشی‌سازی ظاهر و نوتیفیکیشن‌ها در اختیار شما می‌گذارد و می‌توان برای هر مخاطب تنظیمات منحصر به فردی اعمال کرد. ویژگی‌هایی همچون زمانبندی پیام، پاسخ سریع، ارسال پیام گروهی و بلاک کردن پیام از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

Google Messenger
اپلیکیشن پیام رسان گوگل راه‌حلی بسیار خوب برای کاربرانی است که به دنبال اپلیکیشنی ساده و بدون ویژگی‌های اضافی برای ارسال و دریافت پیام کوتاه هستند. البته این اپلیکیشن ویژگی‌هایی بیشتر نیز در کنار امکانات پایه و ساده در اختیار شما خواهد گذاشت. گزینه‎هایی برای سفارشی‎سازی مخاطبان (رنگ چت‎ها و نوتیفیکیشن‎ها) و پشتیبانی از پیوست فایل، پیام گروهی و حتی پیام صوتی نیز در این اپلیکیشن دیده می‎شود. در این اپلیکیشن چیزهایی مثل انتخاب تم جایی ندارد و تنها ابزارهای مورد نیاز و کاربردی را در آن مشاهده خواهید کرد.

Hello
این اپلیکیشن برای افرادی مناسب است که تنها به دنیال فضایی برای ارسال و دریافت پیام کوتاه هستند نه چیزهای بیشتر. امکانات زیادی برای سفارشی سازی در این اپلیکیشن وجود ندارد، تنها محیطی ساده و راحت برای ارسال و دریافت پیام پیش روی شما است. اپلیکیشن Hello چت‌ها را در تب‌هایی جداگانه، برای دسترسی سریعتر در اختیار شما قرار می‌دهد. دسترسی سریع برای ارسال تصاویر و داشتن تم‌های تیره و روشن از دیگر امکانات این اپلیکیشن است. امکان ارسال پیام اینترنتی رایگان به سایر افرادی که از اپلیکیشن Hello استفاده می‌کنند نیز در این اپلیکیشن قرار داده شده است.

Go SMS
این اپلیکیشن را می‌توان یکی از پایدارترین نمونه‌ها در میان اپلیکیشن‌های ارسال و دریافت SMS دانست. صدها تم قابل سفارشی سازی در Go SMS دیده می‌شود و امکاناتی همچون رمزنگاری پیام، ظاهر شدن نوتیفیکیشن‌ها به صورت pop up، بلاک کننده پیام، ارسال با تاخیر، تهیه پشتیبان روی فضای ابری و بسیاری امکانات دیگر به خوبی در این اپلیکیشن قرار داده شده است. امکانات ابتدایی همچون ارسال پیام گروهی، ارسال فایل، MMS و … نیز در Go SMS فراهم است. اگر می‌خواهید با اپلیکیشن SMS خود همه کاری انجام دهید و همه جور امکاناتی را در دسترس داشته باشید، Go SMS برای شما ساخته شده است.

Chomp SMS
این اپلیکیشن در عین سادگی و داشتن ویژگی‌های پایه مورد نیاز برای یک اپلیکیشن ارسال SMS، ویژگی‌هایی همچون قفل اپلیکیشن، زمانبندی ارسال پیام، بلک لیست و غیره را نیز در خود جای داده است. Chomp SMS با Android Wear سازگار است و امکانات اضافی بسیاری برای آن دسته از کاربرانی که سروکار زیادی با SMS دارند فراهم آورده است. شما می‌توانید تغییرات ظاهری مورد نظر خود مثل تغییر رنگ پیام‌ها، نوتیفیکیشن‌ها، فونت و حتی الگوی ویبره را در این اپلیکیشن اعمال کنید. اگر به دنبال اپلیکیشنی با قابلیت سفارشی‌سازی بسیار هستید و می‌خواهید آن را مطابق میل خود درآورید حتما Chomp SMS را امتحان کنید.

یک پاسخ بدهید