اپلیکیشن
در حال خواندن
خبرهای داغ کشورتان را از کورتانا بپرسید
0

خبرهای داغ کشورتان را از کورتانا بپرسید

توسط فرزانه فضل علی19 جولای 2015

دستیارهای صوتی هر روز وارد مرحله جدیدی از هوشمندی می‌شوند و شرکت‌های تولیدکننده امکانات بیشتری را در این دستیارهای صوتی قرار می‌دهند. یکی از این دستیارهای صوتی که روزبه‌روز پیشرفته‌تر می‌شود کورتانا است، دسیار صوتی مایکروسافت که قرار است علاوه بر موبایل به کامپیوترهای شخصی و دیگر دیوایس‌های مایکروسافت نیز راه یابد.

اکنون ویژگی جدیدی به دستیار صوتی مایکروسافت، کورتانا اضافه شده تا کورتانا بتواند اخبار مهم و پربیننده را بر اساس منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کند به شما نشان دهد. برای مثال وقتی شما در ایران زندگی می‌کنید اخبار مهم کشوری مثل استرالیا اهمیت چندانی برای شما ندارد اما اگر خبرهای داغ ایران را ببینید بدون درنگ شروع به مطالعه آنها می‌کنید.

وقتی کورتانا خبری جذاب را به شما نشان می‌دهد با لمس آن به مبع خبر می‌روید تا آن را مطالعه کنید. برخی از این اخبار کاملا محلی هستند و کورتانا با تصور اینکه شاید برای شما اهمیت داشته باشد، آنها را پیش روی شما می‌گذارد.

Cortana-trending-news

همانطور که قبلا نیز گفته بودیم دستیار صوتی کورتانا به زودی برای کاربران اندرویدی نیز عرضه می‌شود و البته اگر نمی‌توانید تا انتشار رسمی این دستیار صوتی صبر کنید می‌توانید کورتانا برای اندروید را همین امروز نیز دانلود و نصب کنید. البته این نسخه نهایی کورتانا نیست و به همین خاطر همه ویژگی های آن را ندارد.

یک پاسخ بدهید