اپلیکیشن
در حال خواندن
اگ لاین، یک بازی جالب و سرگرم کننده
2

اگ لاین، یک بازی جالب و سرگرم کننده

توسط زهرا عسگری25 ژانویه 2016

آیا شما هم از بازی‌های تکراری با روندی مشابه خسته شده‌اید و به دنبال یک بازی متفاوت می‌گردید؟ در این نوشته به سراغ بازی اگ لاین رفته‌ایم تا آن را به شما معرفی کنیم؛ یک بازی اندروید چالش برانگیز و ساده که هر وقت حوصله‌تان سر رفت می‌توانید به سراغش بروید.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید….

eggline

Egg line همانطور که از نامش پیداست بازی تخم مرغ و خطوط است، تخم مرغی که باید از میان خطوط عبور کند و به مقصد برسد. مقصد در این بازی مرغی است که در زیر خطوط قرار گرفته و باید تخم مرغ به آن برسد. در این بازی شما باید با کشیدن خطوط تخم مرغ رها شده را هدایت کنید تا به مرغ برسد. هر مرحله‌ای که موفق شوید مرحله جدیدتری پیش روی شما قرار می‌گیرد، مرحله‌ای که با خطوط بیشتر به صورت پیش‌فرض کار را برای شما سخت‌تر می‌کند.

بازی اگ لاین خیلی ساده طراحی شده، هم کاربر را به خود جذب می‌کند تا در اوقات فراغت به سراغش برود و هم روند بازی به گونه‌ای نیست که آنقدر جذب آن بشوید که کارهای مهم خود را فراموش کنید.

egg-line

این بازی نسبتا روان اجرا می‌شود اما در هنگام رفتن از مرحله‌ای به مرحله دیگر، در گوشی‌های رده‌پایین اندروید ممکن است گوشی هنگ کند یا این کار به کندی صورت بگیرد.

رابط کاربری برنامه خیلی ساده طراحی شده و رنگ پس‌زمینه روشن باعث می‌شود تا چشم در تاریکی اذیت شود و بهتر است هنگام خواب به سراغ این بازی نروید.

دانلود بازی اگ لاین از بازار

یک پاسخ بدهید