اپلیکیشن
در حال خواندن
با Photoshop Fix از قابلیت‌های اصلی فتوشاپ به طور رایگان استفاده کنید
0

با Photoshop Fix از قابلیت‌های اصلی فتوشاپ به طور رایگان استفاده کنید

توسط امین بهره مند6 اکتبر 2015

اگر یک عکاس حرفه‌ای و یا کسی که نیاز به ابزاری قدرتمند برای ویرایش تصاویر دارد، نیستید به احتمال فراوان استفاده زیادی از نرم‌افزار فتوشاپ نمی‌کنید. فتوشاپ یکی از قدرتمندترین و معروف ترین ابزارهای ویرایش تصویری است که در حال حاضر وجود دارد. با این حال اگر به طور حرفه‌ای در زمینه عکاسی فعالیت ندارید، باز هم ممکن است بخواهید افکت‌هایی به عکس‌های خود داده و مقداری آن‌ها را ویرایش کنید. با وجودی که فتوشاپ این ابزار را در اختیار شما قرار می‌دهد، اما شاید دوست داشته باشید که از یک نرم‌افزار سبک تر و رایگان برای این منظور استفاده کنید. ادوبی اخیرا نسخه مخصوصی از فتوشاپ منتشر کرده است که می‌تواند به کارتان بیاید.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

شرکت ادوبی، سازنده نرم‌افزار فتوشاپ، با اطلاع از اینکه قیمت این نرم‌افزار برای بسیاری از کاربران عادی بالاست، این امکان را بوجود آورد که کاربران با پرداخت ماهانه ۹٫۹۹ دلار بتوانند از بسته نرم‌افزاری فتوشاپ و Lightroom استفاده کنند. در واقع ادوبی با اپلیکیشن Lightroom فتوشاپ را به گوشی‌های هوشمند آورد.

اما اکنون ادوبی نرم افزار جدیدی با نام Photoshop Fix منتشر کرده است که در واقع پکیجی از بهترین و مورد استفاده ترین قابلیت‌های فتوشاپ است. این نرم‌افزار رایگان بوده و اگر یک کاربر عادی هستید، می‌توانید مطمئن باشید که تمامی نیاز‌های ویرایش عکس شما را بدون استفاده از فتوشاپ، تامین می‌کند.

نرم افزار فتوشاپ فیکس

در این نرم‌افزار کمبود ابزار ویرایش عکس احساس نمی شود. امکان تنظیم کنتراست عکس، نوردهی و غلظت آن در این نرم‌افزار وجود دارد. همچنین به کمک آن می‌توانید به راحتی اشیا داخل عکس را روتوش کنید، قسمتی از عکس را جدا کتید، بر روی تصویر شکلی بکشید و به آسانی عکس‌های متن دار تولید کنید.

Photoshop Fix هم اکنون برای آیفون و آی‌پد به طور رایگان در دسترس است و ادوبی گفته است که در حال کار بر روی نسخه مخصوص اندروید این نرم‌افزار است و به زودی آن را منتشر خواهد کرد.

دانلود Photoshop Fix برای iOS

منبع: ubergizmo

یک پاسخ بدهید