اپلیکیشن
در حال خواندن
با Root Booster عملکرد گوشی اندرویدی خود را ارتقا بخشید
0

با Root Booster عملکرد گوشی اندرویدی خود را ارتقا بخشید

توسط رضا اسکندری۱ مرداد ۱۳۹۴

اگر کمی در گوگل پلی استور یا مارکت‌های متفرقه‌ی برنامه‌های اندرویدی بگردید، قطعا با تعداد زیادی برنامه مواجه می‌شوید که ادعا میکنند باعث ذخیره بیشتر باتری دستگاه شما، سرعت بالاتر یا عملکرد بهتر می‌شوند. به طور مثال ما قبلا هم راه‌هایی برای افزایش سرعت اندرویدتان پیشنهاد کردیم. اغلب این برنامه‌ها از طریق پاکسازی محتوای اضافی، تغییردادن تنظیمات و اصلاح مشکلات جزئی به این امر دست پیدا میکنند.در بین تمام برنامه‌های مشابه برای این کار، تعداد کمی وجود دارند که واقعا به کاربر کمک میکنند و تنها حالت نمایشی ندارند و Root Booster یکی از این برنامه هاست. این برنامه که با بازخورد مثبت کاربران هم مواجه شده، با اعمال تنظیمات خاص سعی می‌کند دستگاه شما را از لحاظ پایداری، سرعت و مصرف باتری بهینه و تجربه بهتری به شما منتقل کند.

root-booster2

(نکته: برای استفاده از این برنامه دستگاه شما باید روت شده باشد.)

ویژگی‌های سه‌گانه

Root Booster برای اعمال تغییرات مؤثرتر بر روی دستگاه، دارای سه حالت متفاوت است که بنا به نیاز خود می‌توانید هر کدام را فعال کنید.

Speed Boost: در این حالت برنامه اختیار کنترل CPU شما را در دست گرفته و تنظیمات آن را برای استفاده از حداکثر توان آن تغییر می‌دهد. برای اجرای بازی‌ها یا برنامه‌های سنگین، فعالیت‌های پشت‌پرده را متوقف میکند و تمام قدرت دستگاه‌تان را روی عملیات مورد نظرتان متمرکز میکند.

Stability Boost: استفاده بیش از حد از منابع سخت‌افزاری دستگاه باعث کندی و ایجاد ایراد در اجرای برنامه‌ها می‌شود. هر برنامه بر روی دستگاه شما خود از چند زیر برنامه تشکیل می‌شود که هر کدام خود مقدار مشخصی از حافظه موقت دستگاه شما را اشغال میکنند. نصب تعداد زیاد برنامه و اجرای آن‌ها و جابجایی زیاد بین برنامه‌ها، باعث می‌شود که چند برنامه به طور همزمان در حال استفاده از منابع دستگاه شما باشند. با فعال کردن این حالت در برنامه، میتوانید میزان مصرف منابع را کنترل و برنامه‌های اضافی را ببندید، این کار باعث پیداری بیشتر دستگاه و اجرای روان آن می‌شود.

Battery Boost: خیلی از کاربران از مصرف زیاد باتری دستگاه‌شان گله دارند، یکی از علل این امر، بهینه نبودن سیستم عامل و باقی‌ ماندن برنامه‌ها در پس زمینه است. در این حالت برنامه Root Booster با کاهش مصرف سخت افزار و بهینه سازی تنظیمات سیستم عامل به شما کمک میکند تا دستگاه خود را ساعات بیشتری زنده نگه دارید.

همچنین این برنامه دارای نسخه پولی نیز میباشد، که با پرداخت درون برنامه‌ای، حالت‌هایی با کیفیت و امکانات بیشتر برای شما آزاد می‌شود.

دانلود برنامه Roost Booster از گوگل پلی استور

منبع: فون آرنا

یک پاسخ بدهید