اپلیکیشن
در حال خواندن
معما‌های ساده ریاضی را در Sum حل کنید
0

معما‌های ساده ریاضی را در Sum حل کنید

توسط پویان رمضان پور۲۰ تیر ۱۳۹۴

اگر دفت کنید، می‌بینید که ایده بسیاری از بازی‌های پلتفرم موبایل، از ساده‌ترین موارد موجود در زندگی گرفته شده و Sum نیز گواهی بر همین ماجرا است. بر خلاف موضوع و توضیحات این اپلیکیشن، Sum گیم پلی‌ای هیجان انگیز و جذاب را برای همه کاربران فراهم می‌سازد. با وجود سه حالت مختلف بازی، اپلیکیشن یاد شده قدرت درکتان را در کنار مهارت‌های ریاضی می‌سنجد.

روش بازی اینگونه است که شما باید سه عدد از بین یک دسته از اعدادی که به شما داده می‌شود را طوری انتخاب کنید که عدد اول، مجموع دو عدد دیگر باشد.

Classic Mode، زمانی معادل ۹۰ ثانیه در اختیار شما قرار می‌دهد و برای هر انتخاب درست ۳ ثانیه زمان دریافت خواهید کرد و برای هر اشتباه، ۵ ثانیه زمان از فرصت باقی مانده شما کم می‌شود. Rush Mode شرایط را، با توجه به اینکه زمان ۹۰ ثانیه‌ای شما با انتخاب‌های درست و غلط هیچ تغییری نمی‌کند، کار را برایتان کمی دشوار خواهد ساخت. و در آخر، Infinity Mode یا حالت بی‌نهایت، بیشتر حالتی تمرینی محسوب می‌شود و شما با هیچ محدودیتی برای بازی در آن رو به رو نخواهید بود.

Sum به صورت رایگان از Google Play قابل دریافت است و اپلیکیشنی مناسب برای سرگرمی و البته تمرین و آماده سازی ذهنی محسوب می‌شود. برای استفاده از این بازی نیازی به اتصال اینترنت نیست، تبلیغات در محیط آن مشاهده نمی‌شود و امکان استفاده از پلتفرم بازی گوگل با نام Google Play Games نیز در آن مهیا شده است.

منبع: XDA

یک پاسخ بدهید