اپلیکیشن
در حال خواندن
پر مصرف‌ترین اپلیکیشن‌های اندروید کدامند؟
0

پر مصرف‌ترین اپلیکیشن‌های اندروید کدامند؟

توسط مریم فانی۱۵ خرداد ۱۳۹۴

شرکت AVG لیستی از اپلیکیشن‌های اندروید را که روی گوشی اثرات منفی دارند را منتشر کرده است. این اپلیکیشن‌ها مصرف باتری بالایی دارند، رم زیادی به خود اختصاص می‌دهند و اینترنت زیادی مصرف می‌کنند. در این تحقیق که بیش از ۱ میلیون اپلیکیشن اندروید مورد بررسی قرار گرفته‌اند، اپلیکیشن اسپاتیفای به خاطر داشتن اثرات منفی روی عملکرد گوشی عنوان بدترین اپلیکیشن این لیست را به خود اختصاص داده است.

اپلیکیشن اسپاتیفای هنگامی که باز است می‌تواند سرعت گوشی را کم کند و اپلیکیشن فیسبوک نیز حتی زمانی که از آن خارج شده‌اید باز هم به کار خود ادامه می‌دهد. به همین خاطر به محض روشن کردن گوشی اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی شروع به کند کردن گوشی شما می‌کنند. اگر به اپلیکیشن‌هایی که مصرف اینترنت بالایی دارند نگاهی بیاندازید می‌بینید که اپلیکیشن Tumblr در صدر و بعد از آن Snapchat قرار گرفته است. اپلیکیشن‌های BBC News ،Netflix و Spotify نیز جز برترین‌های این لیست هستند.

اپلیکیشن‌های پرمصرف اندروید

اپلیکیشن اسپاتیفای می‌تواند از حافظه داخلی گوشی شما برای ذخیره ۳۳۳۳ موسیقی استفاده کند، به همین دلیل است که در صدر لیست اپلیکیشن‌های مصرف کننده حافظه قرار دارد. در این لیست مرورگر کروم جایگاه دوم را دارد و پس از آن Line Camera ،Kindel و SoundCloud در رتبه‌های بعدی هستند.

یکی از مسئولان AVG می گوید: بسیاری از ما اپلیکیشن‌هایی روی گوشی‌های خود نصب کرده‌ایم که از آنها استفاده بسیار کمی داریم. برخی از این اپلیکیشن‌ها مصرف باتری، حافظه و اینترنت بالایی دارند و این در حالی است که ما اطلاعی از آن نداریم. بنابراین اگر شما هم از اینکه گوشی‌تان عملکرد خوبی ندارد متعجب هستید می‌توانید دلیل آن را این امر بدانید.

اگر می‌خواهید بدانید کدام اپلیکیشن‌ها شارژ باتری شما را بیشتر مصرف می‌کنند، Beaming Service Samsung و Samsung WatchON جواب شما خواهد بود. در عکس زیر می‌تواند سایر اپلیکیشن‌های این لیست را ببینید.

اپلیکیشن‌های پر مصرف اندروید

یک پاسخ بدهید