اپلیکیشن
در حال خواندن
چگونه در بازی انگری بردز ۲ تقلب کنیم
2

چگونه در بازی انگری بردز ۲ تقلب کنیم

توسط امین بهره مند۱۲ شهریور ۱۳۹۴

ماه پیش، انگری‌بردز ۲ با تغییرات بسیار نسبت به نسخه‌های قبلی، منتشر شد و استقبال خوبی نیز از آن شد. اگر شما نیز از علاقه‌مندان این بازی باشید حتما می‌دانید که برای بازی باید جان جمع کنید. یکی از راه‌ها این است که صبر کنید و بازی اتوماتیک بعد از زمانی، مثلا یک ساعت، یک جان به شما بدهد و یا می‌توانید که جان‌ها را با پرداخت درون برنامه‌ای از سازندگان خریداری کنید. روشی که در بین کمپانی‌های بازی‌سازی بسیار پر طرفدار و درآمد‌زا است.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

انگری‌بردز ۲ اولین بازی‌ای که این روش را در پیش گرفته، نیست. پیش از این تجربه بازی‌هایی مانند کندی کراش یا CSR Racing را داشته‌ایم که از این شیوه استفاده می‌کرده‌اند. بازی‌هایی که آنقدر جذاب هستند که تا به خودتان بیایید می‌بینید جان‌هایتان از دست رفته و اگر نخواهید دست به جیب ببرید و پول خرج کنید، باید منتظر بمانید تا به صورت خودکار جان‌هایتان دوباره بازیابی شود. مسئله‌ای که به شدت آزاردهنده است. ما می‌خواهیم به شما حیله ساده و کارآمدی را آموزش بدهیم که دیگر نگران از دست رفتن جان‌هایتان نباشید.

برای این کار نیاز به هک کردن بازی و یا داشتن اطلاعات بالای تکنیکی ندارید. تمام چیزی که نیاز دارید این است که ساعت گوشی خود را جلو ببرید.

البته توجه داشته باشید که این شیوه ممکن است برای تمامی بازی‌های از این دست جواب ندهد. همچنین حواستان باشد که وقتی ساعت گوشی را جلو می‌کشید، در آلارم‌های گوشی اختلالاتی بوجود می‌آید یا پیام‌هایی که در شبکه‌های ارتباطی دریافت می‌کنید نا مرتب خواهند شد و اتفاقاتی از این قبیل. به همین دلیل حتما بعد از اتمام بازی ساعت گوشی خود را به حالت اولیه باز گردانید. ما توصیه می‌کنیم که اگر از یک بازی خوشتان آمده بهتر است که توسعه‌دهندگان را حمایت کنید. با این حال اگر دوست دارید این روش را امتحان کنید آموزش ساده‌ای برای شما آماده کرده‌ایم:

ابتدا به بخش تنظیمات و سپس تنظیمات تاریخ و ساعت بروید. در اینجا گزینه به‌روز‌رسانی خودکار تاریخ و ساعت را غیرفعال کنید. حال شما می‌توانید ساعت را به طور دستی جلو ببرید. هنگام این کار توجه کنید که اولا هر چند ساعت بازی به شما یک جان جدید می‌دهد و همچنین باید بدانید که ظرفیت جان‌های شما چقدر است. مثلا اگر ۵ جان در آن واحد می‌توانید داشته باشید و هر نیم ساعت یک جان به شما داده می‌شود فقط نیاز دارید ۲ ساعت و نیم زمان گوشی خود را جلو ببرید.

جلو بردن ساعت در اندروید

بعد از اینکه وارد بازی شدید و اطمینان حاصل کردید که جان‌های شما بازیابی شده است، از بازی خارج شده و گزینه تنظیم خودکار تاریخ و ساعت را فعال کنید تا اختلالاتی که پیش از این توضیح دادیم برایتان رخ ندهد.

برگرداندن ساعت به زمان اصلی

می‌توانید از بازی لذت ببرید!

یک پاسخ بدهید