اپلیکیشن
در حال خواندن
چگونه صدای پیام‌ مسنجرهای موبایل را تغییر دهیم؟
1

چگونه صدای پیام‌ مسنجرهای موبایل را تغییر دهیم؟

توسط مریم فانی۶ تیر ۱۳۹۴

تعداد کاربرانی که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند اما به سراغ اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی نمی‌روند خیلی کم است. البته این اتفاق چندان هم عجیب نیست زیرا از طریق پیام‌های اینترنتی، علاوه بر متن می‌توانید فایل‌های صوتی، فیلم و… را نیز به همراه پیام ارسال نمایید.

تنها یک مسئله در مورد اپلیکیشن‌های پیام رسان آزاردهنده است و آن صدای نوتیفیکیشن آنها است. هرجایی که باشید صدای این پیام‌ها به گوش می‌رسد و شما نمی‌دانید که برای شما پیام جدیدی آمده یا برای کسی که کنار شما نشسته است. در اینجا می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه در گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی، صدای نوتیفیکیشن‌ها در برخی برنامه‌های پیام‌رسان معروف را از حالت پیشفرض تغییر دهید یا آنها را کاملا ساکت کنید.

هنگ‌اوتز

اپلیکیشن Hangouts را بر روی دیوایس اندرویدی خود باز کنید و به منوی تنظیمات بروید. اکانتی را که با آن وارد شده‌اید انتخاب کنید سپس در زیر منوها بخش تنظیمات «Hangouts notification» را مشاهده می‌کنید. در این بخش می‌توانید به راحتی صدای جدیدی برای پیام ها و تماس‌های دریافتی انتخاب کنید.

وایبر

در اپلیکیشن وایبر پایین گوشه سمت راست بر روی منو کلیک کنید و پس از آن وارد بخش تنظیمات شوید. بخش تنظیمات را باز کرده و قسمت نوتیفیکیشن‌ها را باز کنید. در صفحه باز شده گزینه استفاده از صداهای سیستم (Use System Sounds) را فعال کنید. حالا می‌توانید صدای پیام و تماس ها را تغییر دهید.

واتس‌اپ

در واتس‌اپ نیز کافی است تا گزینه منو (در برخی گوشی‎ها بالا سمت راست و در برخی پایین سمت چپ) را لمس کنید و به قسمت تنظیمات بروید. حالا به راحتی می توانید وارد قسمت نوتیفیکیشن‎ها شوید و صدای پیام‎ها یا زنگ‎ها را تغییر دهید.

لاین

در اپلیکیشن لاین از گوشه بالا سمت راست وارد منو می‌شوید و پس از آن گزینه تنظیمات را انتخاب می‌کنید. در قسمت Basic Setting بخش نوتیفیکیشن‌ها را انتخاب کرده و تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید.

تلگرام

در اپلیکیشن تلگرام نیز به راحتی با دسترسی به منو اپلیکیشن که در گوشه بالا سمت چپ قرار گرفته می‌توانید به تنطیمات بروید و در این بخش گزینه Notifications and Sounds را انتخاب کرده و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید.

یک پاسخ بدهید