اپلیکیشن
در حال خواندن
گوگل مپ با ظاهر جدید به‌روز شد
0

گوگل مپ با ظاهر جدید به‌روز شد

توسط فرزانه فضل علی16 نوامبر 2017

گوگل مپ یکی از بهترین سرویس‌های شرکت گوگل است که زندگی روزمره بسیاری از کاربران با آن درآمیخنه.

گوگل همیشه در حال به‌روز کردن و بهتر کردن این سرویس کارآمد است تا کاربران بتوانند راحت‌تر از آن استفاده کنند. در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Google Maps شکل و شمایل رابط کاربری کمی تغییر کرده است تا کاربران بتوانند بهتر و راحت‌تر از قبل اطلاعات نقشه را ببینند و بخوانند.

تغییر در رنگ‌بندی المان‌های نقشه گوگل و استفاده از رنگ‌های جدید برای مکان‌های روی نقشه اصلی‌ترین تغییری است که در نسخه جدید شاهد آن خواهید بود. به این کار زمانی که در حال استفاده از گوگل مپ هستید سریع‌تر می‌توانید راه و مقصد خود را پیدا کنید و بفهمید در نزدیکی شما چه مکان‌هایی قرار دارد.

در این نسخه مکان‌ها بر اساس ماهیت و نوع خدماتشان دسته‌بندی شده‌اند و هر دسته با رنگ مخصوص به خود نمایش داده می‌شود. مثلا مکان‌هایی که مربوط به غذا و رستوران هستند با رنگ نارنجی، مکان‌هایی که خدمات ارائه می‌کنند با رنگ بنفش، مکان‌هایی که به فروشگاه و خرید مربوط می‌شوند با رنگ آبی و… در گوگل مپ به نمایش در می‌آیند.

این تغییرات در هفته‌های پیش رو کم کم در تمام سایت‌ها و سرویس‌هایی که از Google Maps استفاده می‌کنند اعمال خواهد شد ولی کاربران اپلیکیشن گوگل مپ از همین حالا می‌توانند با آپدیت کردن ظاهر جدید برنامه را ببینند.

یک پاسخ بدهید