موبایل
در حال خواندن
ال‌جی اجازه آنلاک کردن بوت لودر گوشی‌های خود را به کاربران می‌دهد
0

ال‌جی اجازه آنلاک کردن بوت لودر گوشی‌های خود را به کاربران می‌دهد

توسط حسن آیتی3 ژوئن 2015

ال‌جی اعلام کرد که به صورت رسمی ابزاری در اختیار کاربران و توسعه دهندگان می‌گذارد که به وسیله آن قادر خواهند بود بوت لودر بعضی از گوشی‌های این شرکت را آنلاک کنند. اگر چه پیش از این نیز کاربران می‌توانستند به وسیله دیگر ابزارهای موجود اقدام به آنلاک کردن بوت لودر گوشی خود نمایند، ولی همین که یک شرکت بصورت رسمی اجازه چنین کاری را به کاربران می‌دهد نشانه‌ای از اشتیاق برای نزدیک‌تر شدن به توسعه دهندگان است.

آنلاک کردن بوت لودر در گوشی‌های اندرویدی بیشتر به کار توسعه دهندگان و کاربران حرفه‌ای می‌آید که قصد دارند روی گوشی خود کرنل‌ها و کاستوم رام‌های مختلف را نصب کنند، همچنین برای روت کردن دستگاه‌های اندرویدی نیز ابتدا نیاز به آنلاک کردن بوت لود گوشی خواهد بود.

این شرکت اعلام کرده است که گوشی LG G4 با شماره مدل H815 که در اروپا فروخته می‌شود اولین گوشی خواهد بود که اجازه آنلاک کردن بوت لودر به آن داده شده است. اما قرار است در آینده مدل‌های بیشتری از خانواده G4 و احتمالا G3 به این فهرست اضافه شود.

کاربرانی که قصد دریافت ابزار آنلاک کردن بوت لود ال‌جی را دارند می‌توانند از طریق بخش توسعه دهندگان وبسایت این شرکت نسبت به دریافت و مطالعه راهنمای قدم به قدم آن اقدام کنند. توجه داشته باشید که با آنلاک کردن بوت لودر گوشی خود، دستگاه شما از گارانتی خارج می‌شود و دیگر اجازه نخواهید داشت بوت لودر را دوباره به حالت اول باز گردانید.

یک پاسخ بدهید