موبایل
در حال خواندن
آیا باید آیفون ۶ اس بخریم یا نه؟
0

آیا باید آیفون ۶ اس بخریم یا نه؟

توسط امین بهره مند23 سپتامبر 2015

هر وقت که گوشی جدیدی به بازار عرضه می‌شود، بسیاری از ما وسوسه می‌شویم که گوشیمان را عوض کنیم. اپل چندی پیش از گوشی جدیدش، آیفون ۶ اس رونمایی کرد و تا چند روز دیگر می‌توانید آن را از بازار تهیه کنید. اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که آیا من واقعا باید گوشی خودم را با آیفون ۶ اس عوض کنم؟ کاربر اندروید باشید یا کاربر ویندوز فون و یا حتی مشتری قدیمی اپل باشید، فرقی ندارد. برای شما راهنمایی تهیه کرده‌ایم که نکاتی را در این زمینه برایتان روشن می کند. با تکنوتاچ همراه باشید.

اگر گوشی آیفون ۶ یا آیفون ۶ پلاس دارید:

بهتر است دست نگه دارید. اگر واقعا به رنگ صورتی طلایی نیاز دارید یا تکنولوژی تاچ سه‌بعدی شما را شیفته خود کرده، نسخه جدید آیفون برای شما انتخاب خوبی است. اما مطمئنا سال دیگر آیفون ۷ با طراحی متفاوتی معرفی خواهد شد. می‌توانید در مقابل آن مقاومت کنید؟ قطعا نه. پس بهتر است تا عرضه نسخه بعدی آیفون صبور باشید.

اگر آیفون ۵ اس دارید:

گوشی فعلی شما حدود دو سال پیش عرضه شده و به نظر زمان مناسبی می‌رسد که آن را ارتقا دهید. شما با خرید آیفون ۶ اس ‌می‌توانید از طراحی سال گذشته اپل به همراه ویژگی‌های جدید مدل‌های امسال، بهره‌مند شوید. به احتمال زیاد گوشی‌ جدیدتان برای مدت طولانی برای شما کار خواهد کرد.

اگر آیفون ۵ یا آیفون ۴ اس یا آیفون ۴ دارید:

جای سوال نیست. گوشی خود را حتما به روز کنید! گوشی فعلی شما بیش از حد قدیمی شده است.

اگر گوشی اندرویدی دارید:

اگر به دنبال یک دوربین خوب و عملکرد عالی و دیگر ویژگی‌های اختصاصی آیفون هستید، می‌توانید به آیفون ۶ اس و به طور کلی iOS مهاجرت کنید. اپل پیش از این اپلیکیشنی نیز تهیه کرده است که به شما کمک می‌کند اطلاعاتتان را به گوشی جدید خود منتقل کنید.

اگر گوشی ویندوزی دارید:

مایکروسافت در چند روز آینده از جدیدترین گوشی پرچم‌دار خود با ویندوز ۱۰ موبایل رونمایی می‌کند. می‌توانید منتظر آن بمانید و سپس تصمیم بگیرید. اما هیچگاه نمی‌توانید مشکل کمبود اپلیکیشن برای گوشی‌های ویندوزی را برطرف کنید. شاید زمان آن رسیده است که به اپل روی بیاورید.

منبع: TNW News

یک پاسخ بدهید