موبایل
در حال خواندن
آیفون بعدی سلفی‌های بهتری از شما خواهد گرفت
0

آیفون بعدی سلفی‌های بهتری از شما خواهد گرفت

توسط حسن آیتی11 ژوئن 2015

گوشی‌های اندرویدی مختلفی در بازار وجود دارد که از نظر دوربین و امکانات برای سلفی گرفتن طراحی شده و روی این ویژگی آن‌ها تبلیغ می‌شود. گوشی‌هایی از شرکت HTC، سونی، ایسوس و… که سعی کرده‌اند با بالا بردن کیفیت دوربین جلو و اضافه کردن چراغ فلش کاری کنند تا به انتخاب اول سلفی دوستان بدل شوند.

از آنجایی که این روزها تب و تاب سلفی گرفتن داغ است، به نظر می‌آید که شرکت اپل نیز گرفتار آن شده و قرار است آیفون‌های بعدی این شرکت دوربینی داشته باشند که بتواند سلفی‌های بهتر از کاربران بگیرد. یک توسعه دهنده به نام Hamza Sood با بررسی کدهای iOS 9 دریافته است که آیفون یا تبلت بعدی اپل می‌تواند مجهز به چراغ فلش جلو و قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت ۱۰۸۰p و همچنین توانایی فیلم‌ گرفتن آهسته با سرعت ۲۴۰ فریم در ثانیه با کیفیت ۷۲۰p باشد. توانایی گرفتن عکس‎های پانوراما توسط دوربین جلوی آیفون از دیگر ویژگی‌های احتمالی است که این توسعه دهنده به آن اشاره کرده است.

تمامی ویژگی‌هایی که Hamza Sood از آنها صحبت کرده است، هم اکنون در دوربین عقب آیفون دیده می‌شود اما با توجه به اینکه روز به روز اهمیت دوربین جلو برای کاربران و گوشی‎های همراه بیشتر می‎شود، جای تعجبی ندارد که اپل بخواهد روی بهبود دوربین جلو تمرکز کن چون اضافه شدن چنین امکاناتی قطعا موجب فروش بالای این محصول خواهد شد.

با توجه به اینکه این توسعه دهنده قبلا حدس‌هایی در مورد اضافه شده سنسور اثر انگشت و توانایی فیلم‌برداری به صورت آهسته زده بود و به واقعیت پیوست، می‌توانیم امیداور باشیم که این بار هم گفته‌های او به واقعیت بپیوندد.

منبع: ورج

یک پاسخ بدهید