موبایل
در حال خواندن
برعکس گذاشتن قلم نوت ۵ می‌تواند آسیب جدی به دستگاهتان وارد کند
0

برعکس گذاشتن قلم نوت ۵ می‌تواند آسیب جدی به دستگاهتان وارد کند

توسط امین بهره مند۴ شهریور ۱۳۹۴

قلم مدل پیشین نوت سامسونگ، گلکسی نوت ۴، طورای طراحی شده بود که به کاربر امکان برعکس قرار دادنش در مکان تعبیه شده برای آن را نمی‌داد. اما در گلکسی نوت ۵، سامسونگ دست به استفاده از یک شیوه خلاقانه برای کمک به کاربران در خارج کردن قلم، زده‌است. اما این سازنده برای استفاده از این تکنولوژی، مجبور به حذف مکانیسم جلوگیری از برعکس قرار گرفتن S Pen شده‌ است.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

این مسئله به مشکلی بزرگ برای کاربران نوت ۵ تبدیل شده است. اگر آن‌ها تصادفا قلم را برعکس در جای خود قرار دهند، آسیبی جدی به دستگاه خود خواهند رساند. یا S Pen برای همیشه درون دستگاه گیر خواهد کرد و یا تکنولوژی فنری که به کمک آن قلم از جای خود خارج می‌شود، دیگر قابل استفاده نخواهد بود. دستگاه شما ناقص شده و قابلیت‌هایی که پیش از این با خارج کردن قلم به طور خودکار فعال می‌شد، دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

اگر که شما هم یک دستگاه نوت ۵ دارید، این نکته را به خاطر بسپارید: همیشه اطمینان حاصل کنید که قلم استایلوس دستگاهتان به درستی در جای خود قرار گرفته است. از طرف دیگر همیشه مراقب افرادی که گوشی‌تان را به آن ها می‌دهید، باشید. ممکن است نادانسته قلم را بر عکس در جای خود بگذارند. و البته از کودکان هم غافل نشوید. آن‌ها ممکن است متوجه نشوند که وقتی قلم را چپه درون دستگاه قرار می‌دهند، دارند چه بلایی بر سر آن می‌آورند.

منبع: فون آرنا

یک پاسخ بدهید