موبایل
در حال خواندن
ویدیو: تشخیص شارژر اصلی سامسونگ از نمونه تقلبی
1

ویدیو: تشخیص شارژر اصلی سامسونگ از نمونه تقلبی

توسط زهرا عسگری28 نوامبر 2015

کمپانی سامسونگ هر ساله گوشی‌های پرچمدار معروفی را راهی بازار می‌کند، گوشی‌هایی مثل نوت 5، گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج پلاس و بسیاری دیگر که همه آنها همراه با خود از یک شارژر اصلی نیز بهره می‌برند. گاهی شما می‌خواهید در کنار شارژر گوشی خود شارژر دیگری نیز تهیه کنید تا از آن در محل کار یا هر جای دیگری استفاده کنید و نیازی نباشد هربار شارژر اصلی گوشی خود را حمل کنید.

با حجم بسیار کالاهای تقلبی در بازار هر خریداری موقع خرید سردرگم می‌شود و نمی‌داند کدام کالاها اصلی و کدام کالاها تقلبی هستند. این موارد خصوصا در بازار وسایل جانبی موبایل بیشتر به چشم می‌خورد و وقتی برای خرید به فروشنده‌های مختلف مراجعه می‌کنید همه کالای خود را به عنوان کالای اصلی به شما معرفی می‌کنند حال آنکه ممکن است تقلبی باشد.

در اینجا می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا اگر قصد خرید شارژر اصلی سامسونگ را دارید آن را از نمونه تقلبی به راحتی تشخیص دهید. در فیلم زیر می‌توانید تفاوت های شارژر اورجینال سامسونگ با شارژر تقلبی را مشاهده کنید.

 

منبع: whattechsays
  • حسن
    12 ژانویه 2017 @ 15:29

    دوستان گرامی در کابل های تقلبی وقتی اتصال بدنه را با بازر چک کنید اتصالی برقرار نیست ولی کابل های اصلی که دیتا را نیز ساپورت میکند اتصال بدنه جواب می دهد.

یک پاسخ بدهید