موبایل
در حال خواندن
تصاویر جدیدی از گوشی اندرویدی بلک‌بری
1

تصاویر جدیدی از گوشی اندرویدی بلک‌بری

توسط فرزانه فضل علی۸ شهریور ۱۳۹۴

در چند ماه گذشته، خبرهای زیادی در مورد گوشی اندرویدی جدیدی شنیدیم که بلک‎بری در فکر تولید و عرضه آن است، گوش که قرار است دیگر گوشی‌های این شرکت از کیبورد فیزیکی برخوردار باشد و به صوتر کشویی در زیر نمایشگر دستگاه قرار گیرد. آنچه در مورد این گوشی تا پیش از این می‌دانستیم متکی به شایعات مختلف بود، اما اکنون تصاویر واقعی از این گوشی فاش شده است که به نوید نزدیک شده به تاریخ عرضه این گوشی را می‌دهد.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

با این حال هنوز هم از روی این تصاویر، نمی‌‎شود با قطعیت در مورد طراحی نهایی گوشی حرف زد زیاد ممکن است این تصاویر متعلق به یک نمونه آزمایش و پیش تولید باشد اما آنچه مسلم است، واقعیت داشتن افسانه گوشی اندرویدی بلک‌بری است.

BlackBerry-Vince-back

انتظار می‌رود این گوشی که با اسم رمز Venice خوانده می‌شود، نمایشگری ۵٫۴ اینچی با کیفیت Quad HD، پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۰۸، سه گیگابایت رم و دوربین ۱۸ مگاپیکسلی با قابلیلت لرزشگیر اپتیکی تصویر داشته باشد. پیش بینی می‌شود این گوشی، همراه با مدل‌های دیگر از محصولات بلک‌بری در ماه نوامبر در آمریکا عرضه شوند.

منبع: ورج
  • سعید
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ @ ۱۴:۱۵

    سلام در چعه حالتی وقتی در حال تایپ پیامی در واتس آپ هستیم کلمات به عنوان پیش فرض در پایین نمایش داده می شود ایا این کلمات حتما باید وجود داشته باشند ؟
    چطوری می توانیم این مورد را تنظیم کنیم نمایش نده

یک پاسخ بدهید