موبایل
در حال خواندن
تمایل سونی به ساخت تلفن هوشمند در هند
0

تمایل سونی به ساخت تلفن هوشمند در هند

توسط مهتاب جهاندار۹ تیر ۱۳۹۴

شرکت سونی به زودی گوشی‌های هوشمند خود را در هند نیز تولید خواهد کرد. به گفته Kenichiro Hibi مدیرعامل سونی در هندوستان، این شرکت به طور جدی می خواهد به ساخت تلفن هوشمند در هند بپردازد و در حال حاضر نیز مرکزی را برای این موضوع در دست ساخت دارد.

این حرکت به دنبال شعار نخست وزیر هند یعنی Narendra Modi با نام «تولید در هند» است که افراد اهل کسب و کار را به تولید محصولات در کشور به جای وارد کردن آنها از کشورهای دیگر تشویق می‌کند. از آن زمان شرکت‌های مختلفی تمایل به تولید محصولات خود در هند پیدا کردند که یکی آن‌ها شرکت‌ Foxconn بود. سامسونگ نیز در حال حاضر گوشی Z1 تایزنی خود را در هند تولید می‌کند و حالا به نظر می رسد سونی نیز به‌ زودی به این جمع خواهد پیوست.

Hibi اظهار داشت :

البته باتوجه به طرح‌های قوی آقای Modi ما باید به سمت و سوی استراتژی کشور حرکت کنیم. ما مذاکراتی انجام دادیم تا راه حلی جهت این که چگونه می‌توانیم از کشور حمایت کنیم پیدا نماییم. در حال حاضر ما هیچ نظری نداریم. ولی به طور جدی در حال یافتن راهی جهت پاسخ به نیازهای نخست وزیر هستیم.

Hibi متاسفانه به میزان هزینه و تاریخ احداث این کارخانه اشاره‌ای نکرد اما بیان نمود در دو سال آینده این پروژه انجام خواهد گرفت.

یک پاسخ بدهید