موبایل
در حال خواندن
حضور محصولات وان‌پلاس در سریال House of Cards
0

حضور محصولات وان‌پلاس در سریال House of Cards

توسط فرزانه فضل علی9 مارس 2016

از آنجا که سریال‌های تلویزیونی میان مردم بسیار پرطرفدار هستند، شرکت‌های مختلف با پرداخت پول‌هایی هنگفت از تولیدکنندگان این سریال‌ها می‌خواهند تا محصولات خود را در بعضی از سکانس‌های سریال نمایش دهند. بیش از 1 دهه است که تولیدات شرکت‌های بزرگی مثل اپل، سامسونگ، دل و مایکروسافت را در صحنه‌هایی از سریال‌های تلویزیونی می‌بینیم اما برای اولین بار است که محصولی از یک شرکت چینی نه چندان مطرح در سریال معروفی دیده می‌شود.

در سکانس‌هایی از فصل چهارم سریال معروف و محبوب House of Cards که به تازگی پخش شده، گوشی وان‌پلاس را در دست شخصیت کلر آندروود خواهید دید. در فصل‌های پیشین نقش محصولات سامسونگ در این سریال بسیار پررنگ بود و همچنان در فصل چهارم نیز شاهد استفاده از گوشی‌ها و تلویزیون‌های این شرکت بزرگ کره‌ای هستیم، اما دیدن محصولات شرکت چینی وان‌پلاس در یک سریال آمریکایی، چیزی نیست که معمول باشد.

شرکت وان‌پلاس گفته است که برای نمایش گوشی‌های وان‌پلاس 1، وان‌پلاس 2 و وان‌پلاس ایکس در سریال House of Cards مبلغ 300 هزار دلار پرداخت کرده است، به امید اینکه کاربران آمریکایی بیشتر با محصولات این شرکت آشنا شوند.

یک پاسخ بدهید