موبایل
در حال خواندن
سامسونگ در حال کار روی سری Galaxy O است
0

سامسونگ در حال کار روی سری Galaxy O است

توسط امین بهره مند۲۹ مرداد ۱۳۹۴

این روز‌ها شایعاتی به گوش می‌رسد که سامسوگ قصد دارد امسال از سری جدید تلفن‌های هوشمندش با نام گلکسی اُو (Samsung Galaxy O) رونمایی کند.

چندین سال است که سامسونگ ادعا می‌کند در پی کاهش تعداد گوشی‌هایی است که سالانه رونمایی می‌کند؛ اما آن طور که از شواهد بر می‌آید این کمپانی هیچ برنامه‌ی مشخصی برای کم کردن سرعت عرضه گوشی‌هایش ندارد. هم‌اکنون مدل‌های بسیاری از گوشی‌های سامسونگ در بازار وجود دارد که خریداران را برای انتخاب تلفن‌همراه متناسب با نیازهایشان، سردرگم کرده است.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

به نقل از منابع آگاه، سامسونگ قصد دارد از سری جدید اسمارت‌فون‌هایش پرده بردارد. فی الحال چیز زیادی در مورد Galaxy O نمی‌دانیم اما احتمالا سامسونگ این سری را با عرضه دو گوشی افتتاح خواهد کرد. این دو گوشی که با اسم رمز‌های SM-G550 و SM-G600 شناخته می‌شوند، به احتمال فراوان Galaxy O5 و Galaxy O7 نام خواهند گرفت.

اطلاعاتی در مورد ویژگی‌های سخت‌افزاری و قابلیت‌های این دو دستگاه منتشر نشده است، اما اگر سامسونگ از قرارداد نامگذاری که تا به حال از آن تبعیت می‌کرده است برای این دو دستگاه استفاده کرده باشد، Galaxy O5 یک تلفن هوشمند ۵ اینچی و Galaxy O7 یک فبلت ۵٫۵ اینچی خواهد بود.

اگر این شایعات به حقیقت بپیوندد، باید منتظر بمانیم تا ببینیم که این سری جدید قصد دارد کدام نیاز بازار گوشی‌های هوشمند را برطرف کند. سامسونگ هم اکنون ۵ سری در این بازار دارد. Galaxy J و Galaxy E گوشی‌های پایه و میان‌رده سامسونگ هستند. Galaxy A گوشی‌های میان‌رده سامسونگ ساخته شده از فلز (و نه پلاستیک) می‌باشند و Galaxy S و Galaxy Note گوشی‌های پرچم‌دار و پیشرفته این کمپانی کره ای هستند. به نظر شما جایگاه Galaxy O کجا خواهد بود؟

یک پاسخ بدهید