موبایل
در حال خواندن
گلکسی نوت ۵ سامسونگ در شهریور معرفی خواهد شد
0

گلکسی نوت ۵ سامسونگ در شهریور معرفی خواهد شد

توسط حسن آیتی۱۴ خرداد ۱۳۹۴

حالا که دیگر تب و تاب گلکسی اس۶ و گلکسی اس۶ اج خوابیده است، همگان چشم انتظار آمدن گلکسی نوت بعدی هستند تا ببینند این فبلت جدید چه ویژگی‌ها و مشخصاتی با خود به همراه خواهد داشت. طی هفته‌های گذشته به مراتب شایعاتی شنیده بودیم که گلکسی نوت ۵ احتمالا در نمایشگاه IFA 2015 برلین که در ماه سپتامبر (شهریور) برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد، اما اکنون نشانه‌هایی پیدا شده که صحت این شایعه را قوت می‌بخشد.

ری این جونگ، معاون اجرایی شرکت سامسونگ طی همایشی که با حضور سرمایه گذاران برگذار می‌شد، به طور اتفاقی فاش کرد که گلکسی نوت ۵ قرار است در ماه سپتامبر عرضه شود. او گفت که سیستم پرداخت موبایل سامسونگ (Samsung Pay) با تاخیر مواجه خواهد شد و به جای عرضه در جولای تا سپتامبر به تعویق افتاده است. او در خلال صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرد که Samsung Pay را برای اولین بار در گوشی رده بالای بعدی این شرکت مشاهده خواهیم کرد – که احتمال غریب به یقین گلکسی نوت ۵ سامسونگ است.

وقتی صحبت های آقای جونگ را در کنار شایعات منتشر شده در مورد تاریخ عرضه این گوشی بگذاریم و همچنین به نمایشگاه IFA در سپتامبر سال قبل (که در آن گلکسی نوت ۴ و گلکسی نوت اج معرفی شدند) برگردیم، به این نکته پی خواهیم بود احتمال معرفی گلکسی نوت ۵ در ماه سپتامبر بسیار بالا خواهد بود.

منبع: فون آرنا

یک پاسخ بدهید