سیستم عامل
در حال خواندن
اندروید مارشملو ۱۳ مهر برای دستگاه‌های نکسوس منتشر خواهد شد
0

اندروید مارشملو ۱۳ مهر برای دستگاه‌های نکسوس منتشر خواهد شد

توسط امین بهره مند29 سپتامبر 2015

در تمام طول تابستان امسال، گوگل آخرین نسخه سیستم‌عامل اندروید را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد تا اطمینان حاصل کند اندروید ۶ مارشملو برای انتشار عمومی آماده است. حال به نظر می‌رسد که مارشملو آنقدر پخته شده است که گوگل تصمیم گرفته است آن را به طور رسمی منتشر کند.

بر همین اساس، به روز رسانی اندروید ۶ در روز ۵ اکتبر (۱۳ مهر) برای دستگاه‌های ال‌جی نکسوس ۵، موتورلا نکسوس ۶، ایسوس نکسوس ۷ (نسخه ۲۰۱۳)، نکسوس اچ‌تی‌سی و ایسوس نکسوس پلیر منتشر خواهد شد.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

محصولات خانواده نکسوس، همیشه اولین دستگاه‌هایی هستند که به روز رسانی های اندروید را دریافت می‌کنند، پس این موضوع که انتشار اندروید ۶ با به روز رسانی این دستگاه‌ها آغاز ‌می‌شود، زیاد تعجب آور نیست. با این حال در لیست بالا، نامی از دستگاه‌های قدیمی‌تر نکسوس مانند ال‌جی نکسوس ۴، ایسوس نکسوس ۷ (نسخه ۲۰۱۲) و سامسونگ نکسوس ۱۰ به چشم نمی‌خورد. این بدین معناست که این دستگاه‌ها در این تاریخ، به روز رسانی رسمی اندروید را دریافت نخواهند کند.

البته این موضوع هنوز از سوی گوگل به طور رسمی تایید نشده است، اما انتظار می‌رود که در کنفرانس بزرگ امروز گوگل، که قرار است از دو نکسوس جدید و همچنین اندروید ۶ رونمایی شود، این تاریخ به تایید رسمی برسد.

یک پاسخ بدهید