سیستم عامل
در حال خواندن
گوگل پلی هر هفته یک اپلیکیشن را رایگان خواهد کرد
0

گوگل پلی هر هفته یک اپلیکیشن را رایگان خواهد کرد

توسط حسن آیتی۲۳ خرداد ۱۳۹۴

اگر از کاربران دستگاه‌های اپل و سیستم عامل iOS هستید، حتما می‌دانید که هر هفته یکی از اپلیکیشن‌های پولی اپ استور به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود که بعضا در آنها می‌شود اپلیکیشن‌های گران قیمت و با کیفیت خوبی را پیدا کرد. اکنون به نظر می‌رسد که گوگل نیز قصد دارد چنین برنامه‌ای را در فروشگاه گوگل پلی خود اجرا کند.

گوگل از دیروز قسمتی به نام Free App of the Week را به بخش خانواده گوگل پلی اضافه کرد که کاربران می‌توانند اپلیکیشن Tiger Grr-ific Feellings را که در حالت معمول ۲٫۹۹ دلار قیمت دارد به صورت رایگان دانلود و نصب نمایند.

هنوز مشخص نیست که گوگل قصد دارد این برنامه را فقط برای اپلیکیشن‌های بخش Family اجرا کند یا ممکن است هر هفته شاهد اپلیکیشن رایگانی از دیگر بخش‌های گوگل پلی نیز باشیم. هر چه هست باید چند جمعه بگذرد تا روند این کار کاملا مشخص شود.

معمولا اپلیکیشن‌های موجود در گوگل پلی قیمت کمتری نسبت به اپلیکیشن‌های اپ استور اپل دارند و تعداد برنامه‌های رایگان آن نیز بیشتر است. راه افتادن برنامه اپلیکیشن رایگان هفته بار قطعا تاثیر بیشتری روی میزان رضایت کاربران و تمایل به استفاده از اندروید ایجاد خواهد کرد.

منبع: فون آرنا

یک پاسخ بدهید