سیستم عامل
در حال خواندن
به روز رسانی ۹٫۰٫۱ برای iOS منتشر شد
0

به روز رسانی ۹٫۰٫۱ برای iOS منتشر شد

توسط امین بهره مند24 سپتامبر 2015

یک هفته پیش، اپل iOS 9، آخرین نسخه سیستم‌عامل موبایلی‌اش را منتشر کرد. این نسخه رکورد میزان تطابق‌پذیری کاربران را شکست به طوری که در کمتر از یک هفته بر روی ۵۰ درصد از دستگاه‌هایی که با این سیستم‌عامل کار می‌کنند، نصب شد. با این حال از آنجا که هنوز این نسخه هنوز در ابتدای راه است، طبیعتا باگ‌ها و مشکلاتی نیز دارد.

این موضوع زمانی واضح تر می‌شود که اپل تنها یک هفته پس از انتشار آخرین نسخه این سیستم‌عامل، iOS 9.0.1 را منتشر کرده است. این به روز رسانی حدود ۳۵ مگابایت حجم دارد (حجم دقیق آن بسته به دستگاه شما، ممکن است متفاوت باشد.)

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

همانطور که از آپدیتی با ورژن ۰٫۱ انتظار می‌رود، با به روز رسانی به این نسخه برخی از باگ‌ها برطرف خواهد شد. یکی از باگ‌هایی که در این به روز رسانی برطرف شده است، مشکل ساعت و آلارم گوشی است که در نسخه قبل گاهی دچار اختلالاتی می‌شد. اپل با این به روز رسانی نگرانی شما را در مورد اینکه آلارم تنظیم شده‌تان به موقع به صدا در نیاید، به طور کامل برطرف کرده است. همچنین برای بسیاری از کاربران بعد از به روز رسانی، مراحل نصب اپلیکیشن‌ها به طور کامل انجام نمی‌شد که این موضوع نیز مرتفع شده است.

آپدیت 9.0.1 آی او اس

به هم ریختن ویدیوها در سافاری و Photos هنگام متوقف کردن آنها، مشکل دیگری است که با این به روز رسانی حل می‌شود. اگر از کاربرانی هستید که از اینترنت همراه استفاده می‌کنید و با ارتقای سیستم‌عامل خود به iOS 9، در این زمینه گاهی دچار مشکل می‌شدید، با این به روز رسانی دیگر مشکلی را شاهد نخواهید بود.

واضح است که این به روز رسانی، یک به‌روز‌رسانی ضروری و مهم است. به خصوص اگر با یکی از مشکلات ذکر شده در بالا رو به رو شده‌اید، توصیه می‌کنیم که هر چه زودتر این آپدیت را دریافت کنید. نوتیفیکشن دریافت این نسخه برای همه گوشی‌ها ارسال خواهد شد ولی اگر این پیام را هنوز دریافت نکرده‌اید، می‌توانید به طور دستی این نسخه را دریافت کنید. برای این کار به قسمت Settings و سپس General رفته و گزینه Software update را انتخاب کنید و از اینجا به طور دستی به روز رسانی را دانلود کنید.

یک پاسخ بدهید