سیستم عامل
در حال خواندن
امکان استفاده از نسخه بتای iOS 9 برای همه کاربران فراهم شد
0

امکان استفاده از نسخه بتای iOS 9 برای همه کاربران فراهم شد

توسط پویان رمضان پور11 جولای 2015

اولین نسخه بتای عمومی iOS 9، ساعاتی پیش جهت دانلود و نصب  کاربران عادی توسط این کمپانی منتشر شد. این نسخه بتا، که یک روز پس از انتشار iOS 9 Beta 3 برای توسعه‌دهندگان، منتشر شد، به کاربران عادی آیپد، آیفون و آیپاد‌های این کمپانی اجازه می‌دهد قابلیت‌های پلتفرم موبایل جدید اپل را پیش از انتشار نسخه عمومی آن تست کنند.

برای دسترسی به این نسخه، کافیست با Apple ID خود، در آدرس beta.apple.com ثبت نام کنید.

اگر قصد دارید این نسخه را نصب کنید، به خاطر داشته باشید که نسخه‌های بتا از پایداری مناسبی در حد تست کردن برخوردارند اما به توصیه اپل، بهتر است آن‌ها را بر روی دیوایسی ثانویه  نصب کرده و پیش از آن از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. با این کار مطمئن خواهید بود که هنگام بروز مشکل، از اپلیکیشن‌ها و داده‌های مربوط به آنان، تصاویر و دیگر فایل‌های موجود روی دستگاه خود بکاپ دارید و امکان بازگشت برایتان میسر است.

آپدیت‌های جدید طی ماه‌های آینده برای کاربران منتشر خواهد شد و کاربرانی که برای این برنامه ثبت نام کرده‌اند، قادر خواهند بود در اوایل پاییز، دیوایس خود را به نسخه نهایی به روز رسانی کنند. از جمله امکانات جدید iOS 9 می‌توان به اپلیکیشن جدید News، قابلیت‌های ذخیره باتری جدید، سیستم مولتی تسکینگ با طراحی جدید و دستیار صوتی هوشمند‌تر اشاره کرد.

منبع: مشیبل

یک پاسخ بدهید