سیستم عامل
در حال خواندن
نسخه توسعه دهندگان Android M اولین آپدیت OTA خود را دریافت کرد
0

نسخه توسعه دهندگان Android M اولین آپدیت OTA خود را دریافت کرد

توسط پویان رمضان پور۲۱ تیر ۱۳۹۴

پس از رونمایی از ویژگی‌های جدید‌ترین نسخه اندروید با نام Android M، گوگل از برنامه Android M Developer Preview پرده برداشت. هنگام پرده برداری از این برنامه، کمپانی یاد شده وعده داد که نسخه مخصوص توسعه دهندگان این سیستم عامل، پیش ار عرضه عمومی چند به روزرسانی دریافت خواهد کرد. انتظار می‌رفت این آپدیت‌ها اواخر ژوئن و اوایل جولای منتشر شوند.

هم اکنون کمی از زمان اعلام شده گذشته، اما سرانجام انتظارات به سر آمده و به روزرسانی یاد شده برای توسعه دهندگان منتشر شده است. دو راه برای نصب این به‌روزرسانی وجود دارد: می‌توانید ایمیج مربوطه را از اینجا دریافت کرده و به صورت دستی نصب کنید یا منتظر انتشار رسمی آن به صورت OTA برای تلفن هوشمند خود بمانید.

جالب است بدانید برای اولین بار، آپدیت‌ها به صورت OTA نیز منتشر خواهند شد؛ یعنی توسعه دهندگان قادر خواهند بود به صورت مستقیم از طریق تلفن هوشمند نیز به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنند. به گفته این کمپانی، تمام دستگاه‌هایی نسخه Developer Preview را نصب کرده اند طی روز‌های آینده آپدیت OTA را دریافت خواهند کرد.

این پیش نمایش فعلا تنها بر روی دستگاه‌های LG Nexus 5، Motorola Nexus 6، HTC Nexus 9 و Asus Nexus Player قابل نصب است. به‌روزرسانی مربوطه برخی مشکلات گزارش شده توسط توسعه دهندگان را حل کرده و به همراه API و دیگر امکانات جدید منتشر می‌شود. نسخه نهایی Android M پاییز امسال به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

یک پاسخ بدهید