تبلت
در حال خواندن
آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی اپل با رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ عرضه می‌شود
0

آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی اپل با رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ عرضه می‌شود

توسط ایمانه بلیادی۲۷ خرداد ۱۳۹۴

توسعه‌دهنده‌ی تایوانی iOS آقای هیراکو وانگ کد دیگری در نسخه بتای iOS 9 را منتشر کرد که نشان می‌دهد آپید پرو ۱۲٫۹ اینچی احتمالا نمایشگری با وضوح تصویر ۲٫۷۳۲ در ۲٫۰۴۸ پیکسل و تراکم پیکسلی ۲۶۴ اینجی دارد. لیدر بازار نمایشگرهای جهانی «DisplaySearch» نیز در دی ماه سال گذشته گزارشی ارائه کرد که در آن عنوان شد اپل در حال توسعه‌ی نمایشگری با رزولوشن ۲٫۷۳۲ در ۲٫۰۴۸ پیکسل و تراکم پیکسلی ۲۶۵ است.

خط تولید فعلی نمایشگرهای آیپد با رتینا، محصولات نسل سوم iPad تا iPad Air 2 را در بر می‌گیرد که هر یک نمایشگر ۹٫۷ اینچ با تراکم پیکسل ۲۶۴ دارند از این رو یک iPad Pro بزرگتر با نمایشگر ۱۲٫۹ اینچ ممکن است رزولوشنی متعادل با همان تراکم پیکسلی داشته باشد. نمایشگری با رزولوشن ۲٫۷۳۲ در ۲٫۰۴۸ و تراکم پیکسلی ۲۶۴ نمایشگری مورب با ابعاد ۱۲٫۹۳ اینچ خواهد داشت و مانند نمایشگر @۲x یا رتینا، این نمایشگر نیز ممکن است رزولوشن ۱٫۳۶۶ در ۱٫۰۲۴ را ارائه دهد. همان چیزی که در ابعاد روی صفحه‌ی کیبورد نشان داده شده است.

روز گذشته توسعه دهنده‌ی iOS آقای Steven Troughton-Smith به این مساله پی برد که کیبورد جدید آیپد بر روی نسخه‌ی بتای iOS 9 نمی‌تواند با ابعاد بزرگتری عرضه شود و شواهدی را رو کرد مبنی بر اینکه اپل قصد دارد iPad Pro 12.9 اینچی را منتشر کند. این تبلت ممکن است دارای پردازنده‌ی A9، نمایشگری قابل انعطاف، NFC، فناوری فورس تاچ و درگاه یو‌اس‌بی نوع c مجهز می‌باشد.