تکنولوژی
در حال خواندن
اپل مهاجرت کاربران اندروید به آیفون را آسان می‌کند
0

اپل مهاجرت کاربران اندروید به آیفون را آسان می‌کند

توسط ایمانه بلیادی۶ تیر ۱۳۹۴

شرکت اپل بیش از پیش در تلاش است تا کاربران اندروید را برای مهاجرت به iOS تشویق و ترغیب نماید. این شرکت پیش از این راهنمایی گام به گام برای تسهیل در مهاجرت کاربران  سامسونگ، اچ‌تی‌سی و سایر گوشی‌های اندرویدی به iOS در وب سایت خود ارائه کرده بود. اما اکنون اقدامات خود را یک قدم حلوتر برده و در حال ساخت یک اپلیکیشن اندرویدی است که به مهاجران اندروید اجازه می‌دهد تا به صورت بی‌سیم، مخاطبان، ایمیل‌ها، پیام‌ها و سایر اطلاعات خود را به دستگاه‌های آیفون و آیپد مجهز به سیستم عامل iOS 9 منتقل کنند.

این اپلیکیشن «Move to iOS» نام دارد و نه تنها می‌تواند محتوای موبایل اندرویدی را جابجا کرده بلکه به ساخت گالری اپ‌های شما نیز کمک می‌کند، مثلا پیشنهاد افزودن اپ‌های رایگانی چون فیسبوک و توییتر بر روی iOS را ارائه می‌دهد. اگر اپلیکیشن‌های را روی اندروید خریداری کرده باشید پس از انتقال به iOS در بخش Wish List اپ استور اضافه خواهند شد.

باید عملا دید که اپل چگونه تمام این اطلاعات را میان سیستم‌عامل‌ها جابجا می‌کند. اینطور که گفته می‌شود اپل این اپلیکیشن را در فصل پاییز و همزمان با ارائه iOS 9 در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

منبع: ورج

یک پاسخ بدهید