تکنولوژی
در حال خواندن
کدام شرکت‌های هواپیمایی به مسافران خود اینترنت رایگان می‌دهند
0

کدام شرکت‌های هواپیمایی به مسافران خود اینترنت رایگان می‌دهند

توسط حسن آیتی۳۰ خرداد ۱۳۹۴

در حالی که خیلی از ما برای دسترسی به اینترنت وای فای روی زمین با مشکل مواجه هستیم، بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی در پروازهای خود به مسافران امکان استفاده از اینترنت را می‌دهند! در حال حاضر استفاده از اینترنت در مسافرات‌های هوایی به یک امر عادی و استاندارد بدل شده است که مسافران در طول پرواز خود از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر می‌توانند سایت‌های اینترنتی را مرور کنند، ایمیل‌های خود را چک کنند و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود در ارتباط باشند.

البته استفاده از اینترنت در هواپیما اصلا ارزان نیست و چیزی حدود ۵ تا ۱۰ دلار برای هر ساعت، خرج روی دست شما خواهد گذاشت. در این بین هستند شرکت‌هایی که برای جلب بیشتر رضایت مشتری و افزایش کیفیت خدمات خود، به مسافران امکان دسترسی رایگان به اینترنت را فراهم می‌کنند. در ادامه به معرفی این شرکت‌ها خواهیم پرداخت تا اگر روزی قصد مسافرت با هواپیما و امکان استفاده رایگان از اینترنت را داشتید، برای تهیه بلیط به سراغ آنها بروید.

Norwegian Airlines – مسافران هواپیماهای بویینگ ۷۳۷ و ۸۰۰ این شرکت می‌توانند به اینترنت پرسرعت در پروازها درون قاره اروپا دسترسی داشته باشند.

JetBlue – تمامی هواپیماهای ایرباس A321 و A320 این شرکت به اینترنت وای فای مجهز هستند. البته اینترنت رایگانی که به شما داده خواهد شد همراه با محدودیت سرعت است و برای استفاده از حداکثر سرعت نیاز به پرداخت هزینه خواهد بود.

Hongkong Airlines – این شرکت هواپیمایی هنگ کنگی در طول پروازهای انگلیس به هنگ کنگ که با هواپیماهای ایرباس A330 و A200 انجام می‌شوند به مسافران اینترنت رایگان ولی با سرعت محدود شده ارائه خواهد کرد.

Air China – در پروازهای این شرکت، مسافران اجازه نخواهند داشت به گوشی هوشمند خود به اینترنت متصل شوند ولی به وسیله تبلت یا لپ‌تاپ خواهند توانست از اینترنت رایگان درون هواپیما استفاده کنند.

Nok Air – این شرکت هواپیمایی تایلندی تنها در پروازهای داخلی خود به مسافران اجازه اتصال به اینترنت رایگان را می‌دهد.

منبع: فون آرنا

یک پاسخ بدهید