تکنولوژی
در حال خواندن
ال‌جی از تلویزیونی دو طرفه رونمایی کرد
0

ال‌جی از تلویزیونی دو طرفه رونمایی کرد

توسط امین بهره مند10 سپتامبر 2015

نمایشگاه IFA برای کمپانی‌های توسعه‌دهنده تکنولوژی دنیا به محلی برای معرفی محصولاتی تبدیل شده است که در آینده نزدیک عرضه خواهند شد و یا همچنان بر روی آن‌ها در حال کار هستند. ال‌جی که یکی از این شرکت‌هاست، در این نمایشگاه از تلویزیونی رونمایی کرده است که از هر دو طرف آن می‌شود به تماشایش نشست.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید.

این تلویزیون که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، در دو سایز ۱۱۱ و ۵۵ اینچی معرفی شده و در هر دوی آن‌ها از تکنولوژی OLED استفاده شده است.

این محصول مانند امواج دریا خمیده است اما ویژگی‌ای که آن را از سایر محصولات بازار متفاوت می‌کند این است که شما می‌توانید از هر دو طرف به تماشای تصاویر پخش شده در آن بنشینید. همچنین هر طرف این تلویزیون می‌تواند تصویر متفاوتی را نمایش دهد و به این ترتیب مشکل بسیاری از خانواده‌هایی که نمی‌توانند بر سر اینکه چه برنامه‌ای را ببینند به توافق برسند، برطرف می‌شود.

اما خبر بد این است که محصول معرفی شده در نمایشگاه IFA تنها یک نمونه اولیه است و اگر شما اکنون راغب به خرید این تلویزیون باشید نمی‌توانید به بازار رفته و آن را تهیه کنید. هنوز خبری از قیمت این محصول، زمان عرضه آن و یا اینکه آیا اصلا این تلویزیون به بازار عرضه خواهد شد، نداریم. ال‌جی این محصول را در نمایشگاه رونمایی کرده که نشان دهد در آینده تلویزیون‌هایش ممکن است چه پتانسیل‌هایی داشته باشند.

البته به نظر می‌رسد که تهیه این تلویزیون برای اتاق نشمین در خانه زیاد مناسب نباشد، اما از آن می‌توان در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و رویداد‌های مشابه، بهره جست. مثلا شما می‌‍توانید در یک طرف نقشه‌ای را مشاهده کنید و در طرف دیگر پیامی که دریافت کرده‌اید را بخوانید. یا اینکه در هر دو طرف یک تبلیغ را نمایش دهید تا افراد بیشتری و از جهات مختلف بتوانند آن را ببینند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید آیا ال‌جی این محصول را در آینده به بازار عرضه خواهد کرد یا خیر.

منبع: techradar

یک پاسخ بدهید