تکنولوژی
در حال خواندن
زمان برگزاری کنفرانس‌های CES 2016
0

زمان برگزاری کنفرانس‌های CES 2016

توسط زهرا عسگری5 ژانویه 2016

اگرچه روزهای آخر سال میلادی همیشه در بی‌خبری از دیوایس‌ها و شرکت‌های تولیدکننده گوشی و لوازم الکترونیکی طی می‌شود اما در مقابل روزهای اول سال جدید پر از خبرهای جنجالی است، خبرهایی که با نمایشگاه CES که در ژانویه برگزار می‌شود، آغاز می‌شوند. حالا در CES 2016 که طبق روال هر ساله در لاس وگاس برگزار می‌شوند، شرکت‌های مختلف از جمله سامسونگ، هوآوی، ال‌جی و … قصد دارند از محصولات جدید و متنوع خود رونمایی کنند.

با تکنوتاچ همراه باشید تا تاریخ برگزاری مراسم هر شرکت و شرح مختصری از محصولاتی که احتمالا رونمایی خواهند شد را مرور کنیم.

ال‌جی:

اگرچه ال جی رسما صحبتی از دیوایس‌هایی که می‌خواهد معرفی کند نکرده است اما می‌دانیم که دست این شرکت چندان هم خالی نیست و در کنار چند دیوایس احتمالا لوازم جانبی نیز معرفی خواهد کرد. کنفرانس این شرکت در روز سه شنبه 15 دی ساعت 19:30 به وقت ایران برگزار می‌شود.

هوآوی:

گفته می‌شود هوآوی در کنفرانس خبری خود از میت 8 یعنی گوشی 6 اینچی خود رونمایی خواهد کرد. احتمال کمی نیز وجود دارد که شاهد معرفی P9 توسط این شرکت باشیم. کنفرانس این شرکت در روز سه شنبه 15 دی ساعت 21:30 دقیقه به وقت ایران برگزار می‌شود.

سامسونگ:

انتظار نمی‌رود کنفرانس خبری سامسونگ محصول ویژه‌ای را پیش روی کاربران قرار دهد اما به هر حال این شرکت که اکنون بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های اندرویدی است زمان کنفرانس خود را تعیین کرده و حتما حرف‌هایی برای گفتن دارد. کنفرانس این شرکت در روز چهارشنبه 16 دی ساعت 1:30 بامداد به وقت ایران برگزار می‌شود.

زد تی ایی:

این شرکت احتمالا نسخه جدیدی از سری Axon خود را معرفی کرد، نسخه‌ای که ویژگی‌هایی پیشرفته‌تر از نسل قبل خواهد داشت. کنفرانس این شرکت در روز چهارشنبه 16 دی ساعت 2:30 بامداد به وقت ایران برگزار می‌شود.

سونی:

شرکت سونی هم از برنامه‌های خود برای CES 2016 پرده برنداشته اما احتمال می‌رود این شرکت از گوشی Z5 Ultra رونمایی کند، گوشی‌ای که ادامه‌دهنده راه Z Ultra خواهد بود. کنفرانس این شرکت در روز چهارشنبه 16 دی ساعت 4:30 بامداد به وقت ایران برگزار می‌شود.

یک پاسخ بدهید