تکنولوژی
در حال خواندن
بخش موبایل لنوو و موتورولا ادغام می‌شوند
0

بخش موبایل لنوو و موتورولا ادغام می‌شوند

توسط امین بهره مند۷ شهریور ۱۳۹۴

حدود ۲۰ ماه از خرید کمپانی موتورلا توسط لنوو می‌گذرد و به نظر می‌رسد بالاخره لنوو تصمیم گرفته است برنامه های جدید خود برای این کمپانی را اجرایی کند. لنوو به تازگی اعلام کرده است که بخش موبایل این شرکت با کمپانی موتورلا ادغام خواهد شد و به زودی طراحی تلفن‌های همراه جدیدش را آغاز خواهد کرد.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

این ادغام از نتایج آمار اخیر فروش موبایل‌های لنوو است. بر اساس گزارش مالی اخیر، درآمد بخش موبایل این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ نسبت به مدت زمان مشابه در سال قبل با کاهش ۵۱ درصدی همراه بوده است که به معنی کاهش درآمدی ۱۰۵ میلیون دلاری است. پیش از این لنوو در واکنش به این آمار دست به تعدیل نیروی ۳۲۰۰ نفری زد.

در بیانیه این شرکت آمده است که: بخش موبایل لنوو همچنان پابرجا خواهد ماند اما از این پس کارهای طراحی، توسعه و ساخت گوشی‌های هوشمند آن بر عهده موتورلا خواهد بود.

کارمندان بخش موبایل لنوو به زودی به موتورلا ملحق خواهند شد. البته موتورلا با توجه به اینکه اعتبار و سابقه‌ی بیشتری نسبت به برند لنوو در بازار گوشی‌های همراه دارد، همچنان به فروش محصولات پیشرفته خود با برند خود ادامه خواهد داد. با این حال کاملا مشخص نیست که آیا لنوو برند موبایل خود را از بازار‌های جهانی جمع خواهد کرد یا نه. سخنگوی لنوو در این زمینه گفته است : فعلا برندهای لنوو و موتورلا هر دو در بازار های جهانی باقی خواهند ماند. در مورد آینده این دو برند همچنان در حال بحث و گفت و گو هستیم.

گفته می‌شود پیش از این لنوو آغاز به ساخت گوشی‌های هوشمند به کمک موتورلا در کشور هند کرده است و به زودی محصولاتشان به بازار عرضه خواهند شد.

منبع: TNW News

یک پاسخ بدهید