تکنولوژی
در حال خواندن
چگونه عکس‌های اینستاگرام را در توییتر نمایش دهیم؟
0

چگونه عکس‌های اینستاگرام را در توییتر نمایش دهیم؟

توسط مریم کربلایی1 سپتامبر 2015

من عاشق اشتراک‌گذاری عکس‌ها در اینستاگرام هستم و فکر می‌کنم ۳۰۰ میلیون کاربر دیگر نیز همین احساس را داشته باشند. اما از اینکه فالوئرهای توییترم نمی‌توانند پیش‌نمایش عکس‌های اینستاگرام من را به‌صورت مستقیم در تایم‌لاین خود ببینند،خوشحال نیستم. اگرچه قابلیت ادغام عکس‌ها و نمایش عکس‌های اینستاگرام از چند سال پیش وجود داشت ولی چند ماهی می‌شود که اینستاگرام آن را غیرفعال کرده است. خبر خوب این که راه‌حلی برای این مشکل وجود دارد!

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

ارسال عکس اینستاگرام به توییتر

درحالی‌که توییت کردن لینک‌ عکس‌های اینستاگرام هنوز هم امکان‌پذیر است، اما شما دیگر نمی‌توانید این عکس‌ها را در توییتر مشاهده کنید. راه‌حل رفع این مشکل استفاده از دستورات سرویس IFTTT خواهد بود که به‌صورت اتوماتیک عکس‌ اینستاگرام شما را به‌ عنوان عکس توییتر ارسال می‌کند. با استفاده از این سرویس، وقتی شما در اینستاگرام عکسی ارسال می‌کنید، نه تنها لینک، بلکه خود عکس نیز به‌ صورت کامل در فید توییترتان نمایش داده خواهد شد.

چگونگی راه‌اندازی IFTTT برای ارسال عکس اینستاگرام‌ به توییتر

۱- در سایت IFTTT  ثبت نام کرده، یا در صورت ثبت نام قبلی، وارد آن شوید. سپس به صفحه این دستور بروید. IFTTT recipe page

۲- از دکمه Connect برای اتصال IFTTT ببه حساب اینستاگرام و توییترتان استفاده کنید.

اتصال اینستاگرام و توییتر

۳- با زدن دکمه ADD این دستورالعمل را به حساب خود اضافه کنید.

اتصال توییتر و اینستاگرام

۴- بعد از اضافه شدن دستورالعمل به حساب شما، روی نام کاربری خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و به قسمت تنظیمات حساب بروید. گزینه Auto shorten URLs را خاموش کنید. این گزینه باعث می‌شود که در توییت‌هایتان بجای ift.tt، لینک اصلی و بصورت Instagram.com نشان داده شود.

کوتاه کننده لینک

همین! دفعه بعد که شما عکسی در اینستاگرام ارسال کنید، مطمئن شوید که تیک گزینه توییتر در اپ برداشته شده باشد. چرا که درحال حاضر IFTTT آن را به صورت اتوماتیک توییت خواهد کرد. حالا فالوئرهای توییترتان می‌توانند هم لینک عکس اینستاگرام‌تان را ببینند و هم پیش‌نمایشی از عکس واقعی در تایم‌لاین‌شان. به همین سادگی!

آیا شما از دستور IFTTT برای نشان دادن پیش‌نمایش عکس استفاده می‌کنید یا به نمایش تنها لینک اینستاگرام در توییت‌تان راضی هستید؟

یک پاسخ بدهید