پوشیدنی
در حال خواندن
اپل واچ با بندهایی مخصوص مشتریان چاق
0

اپل واچ با بندهایی مخصوص مشتریان چاق

توسط امین بهره مند19 آگوست 2015

امسال بازار ساعت‌های هوشمند داغ است و ممکن است شما هم علاقه‌مند به خرید یکی از آن‌ها باشید اما به خاطر چاق بودن مچ دستتان، ساعت متناسب با سایز دستتان را پیدا نکنید. اگر نیت دارید که اپل‌ واچ بخرید، باید بدانید که دیگر این یک مشکل برای شما محسوب نمی‌شود.

اپل تصمیم گرفته است که دل مشتریان چاق‌تر را هم به دست آورد تا بازار ساعت‌های هوشمندش را گسترش داده باشد. اپل برای رسیدن به این هدف دست به دو کار زده است: عرضه بند‌های ساعت با سایز بزرگتر و عرضه کیت افزایش طول بند ساعت.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

اگر اکنون به بخش اپل واچ در فروشگاه آنلاین اپل بروید، برای ارزان‌ترین مدل آن یک انتخاب جدید می‌بینید. بند با سایز بزرگ/ خیلی بزرگ (L/XL) که می‌توانید با قیمت ۴۹ دلار آن را تهیه کنید. البته فعلا ساعت‌های اپل با این بند به طور یکپارچه عرضه نمی‎‌شود. اگر شما خواهان این بند باشید باید آن را جداگانه تهیه کنید و سپس با بند اصلی ساعت تعویض کنید. این بند برای افراد با دور مچ حداکثر تا ۲۴۵ میلی‌متر جوابگوست. پیش از این ساعت‌های اپل برای افراد با دور مچ حداکثر ۲۰۰ میلی‌متر قابل استفاده بود.

اما اگر علاقه‌مند به بندهای فلزی هستید، اپل یک کیت برای افزایش طول بند فلزی ساعت نیز ارائه داده است. این کیت هم ۴۹ دلار است و ۶ تکه به بند ساعت شما اضافه کرده و حداکثر سایز استفاده آن را به ۲۴۵ میلی‌متر می‌رساند. شما به هیچ ابزار اضافی برای استفاده از این کیت نیاز ندارید، اما متاسفانه این کیت فعلا فقط در رنگ سفید به فروش می‌رسد. بنابراین اگر ساعت شما سیاه است و بخواهید از این کیت برای افزایش طول بندتان استفاده کنید، ساعتتان ظاهری دوگانه و دورنگ پیدا خواهد کرد.

زین پس حتی اگر چاق باشید می‌توانید از اپل واچ استفاده کنید.

منبع: بتانیوز

یک پاسخ بدهید