پوشیدنی
در حال خواندن
جدول مقایسه بهترین ساعت‌های هوشمند ایفا ۲۰۱۵
0

جدول مقایسه بهترین ساعت‌های هوشمند ایفا ۲۰۱۵

توسط مرتضی بهمنی7 سپتامبر 2015

نمایشگاه ایفا امسال، شاهد حضور و خودنمایی ساعت‌های هوشمند متعددی بود که هر کدام با ویژگی‌های جدید و ظاهری زیبا، مدعی کسب عنوان بهترین ساعت هوشمند این نمایشگاه هستند. در حال حاضر دو مشخصه می‌تواند برتری یک ساعت را نسبت به رقبای خود اثبات کند، اول ظاهر زیبا و کیفیت بالا و دوم طول عمر باتری بیشتر.

در ادامه با تکنوتاچ همراه باشید…

موتورولا امسال با نسل دوم موتو ۳۶۰ به نمایشگاه ایفا آمد، ساعت هوشمندی که سال گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد و امسال نیز بسیاری از نگاه‌ها به سمت او بود. این ساعت اکنون زیباتر از قبل شده و در دور اندازه مختلف فروخته می‌شود.

از دیگر ساعت‌های هوشمندی که در ایفا ۲۰۱۵ بسیار مورد توجه قرار گرفت، ساعت هوآوی یا Huawei Watch بود که برخلاف گوشی‌های این شرکت، کیفیت و قیمتی بالاتر از حد انتظار دارد. ساعت تایزنی Gear S2 سامسونگ نیز رسما در این نمایشگاه عرضه شد و به جز آن شاهد معرفی نسل دوم ساعت‌های ZenWatch ایسوس بودیم که نمایشگری چارگوش دارند.

اما برای اینکه بیشتر متوجه تفاوت این ساعت‌های هوشمند جدید بایکدیگر شوید و بتوانید مقایسه بهتری میان آنها داشته باشید، جدول تهیه شده که مشخصات سخت‌افزاری و ویژگی‌های هریک را به اختصای به شما نشان خواهد داد. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

smartwatch-ifa2015

یک پاسخ بدهید