اپلیکیشن
در حال خواندن
با StiKey در هر اپلیکیشنی قادر به ارسال استیکر هستید
0

با StiKey در هر اپلیکیشنی قادر به ارسال استیکر هستید

توسط ایمانه بلیادی9 ژوئن 2015

اگر هنگام پیام دادن به دوستانتان در موقعیتی قرار می‎گیرید که حرفی برای گفتن ندارید، ممکن است اپلیکیشن StiKey گزینه مناسبی برای‌ شما باشد. StiKey کیبوردی برای سیستم عامل iOS است، که به جای دکمه‌های حروف و رقم معمول، بیش از ۱۰۰۰ استیکر روی خود دارد. از آنجایی که StiKey یک کیبورد است، می‌توانید به سرعت و بدون ترک کردن اپلیکیشن پیام رسانتان، به راحتی در مکالمات خود استیکر ارسال کنید. این اپیلیکیشن کاراکترهای جالب و خنده‌دار زیادی دارد که البته همه آنها رایگان نیست.

اگر چه اغلب اپ‌های پیام‌ رسان مدرن بر روی سیستم‌عامل iOS امکان ارسال آسان استیکر را به شما می‌دهند، ولی با این همه ممکن است شما از اپلیکیشن عجیبی استفاده کنید که این قابلیت را نداشته باشد، در این صورت می‌توانید با دو بار زدن روی یک استیکر آن را روی دستگاه خود ذخیره و سپس آن را به پیامتان اضافه کنید.

استیکرهای استیکی

آنچه StiKey را خاص می‌کند این است که می‌توان از آن در همه اپلیکیشن‌ها استفاده کرد، به همین خاطر مجبور نیستید در هر اپلیکیشن پیام رسانی، استیکر جدید و جداگانه‌ای بخرید. در نتیجه استیکرها و شخصیت‌های مورد علاقه شما بدون توجه به نوع اپلیکیشنی که استفاده می‌کنید همیشه در دسترستان خواهند بود.

این کیبورد نزدیک به ۵۰ کاراکتر مختلف دارد که از هر یک، چهارتای آن رایگان است. اگر نیاز به استیکرهای بیشتری دارید می‌تواند با پرداخت ۱ دلار، ۲۰ استیکر را در اختیار بگیرید. سبک طراحی کارکترها بسیار متنوع و جذاب هستند و به عقیده من قیمت مناسبی دارند. شرکت Smartivism، سازنده‌ی این اپلیکیشن می‌گوید: بیش از ۴۰ طراح برای ساخت کاراکترها و طرح‌های جدید با این شرکت همکاری می‌کنند که برخی از آن‌ها طراحان استیکرهای فیس‌بوک، وایبر و لاین بوده‌اند. این شرکت درآمد حاصل از فروش این استیکرها را به صورت ۵۰ به ۵۰ با آن‌ها تقسیم می‌کند.

دانلود اپلیکیشن StiKey برای آیفون

منبع: Thenextweb

یک پاسخ بدهید