موبایل
در حال خواندن
گوشی‎های سونی ماه آینده به اندروید ۵٫۱ آپدیت می‌شوند
1

گوشی‎های سونی ماه آینده به اندروید ۵٫۱ آپدیت می‌شوند

توسط مریم فانی4 ژوئن 2015

آیا شما هم یکی از دارندگان گوشی‌های سری اکسپریا Z سونی هستید؟ اگر اینطور است پس به زودی اندروید ۵٫۱ را روی گوشی خود خواهید داشت.

انتظار برای به‌روزرسانی اندروید همواره یکی از دغدغه‌ها کاربران گوشی‎های هوشمند است. حالا سونی رسما اعلام کرده است که قصد انتشار به‌روزرسانی اندروید ۵٫۱ برای محصولات سری اکسپریا Z خود، شامل گوشی‌ها و تبلت‌های اکسپریا Z، Z1 ،Z2 و Z3 را دارد. سونی همچنین گفته است که انتشار این به‌روزرسانی از ماه جولای آغاز خواهد شد و در کنار  گوشی‌های سری Z، گوشی‌های اکسپریا T2 Ultra و اکسپریا C3 نیز این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. پس از آن نیز نوبت به گوشی‌های اکسپریا M2 و اکسپریا M2 Aqua خواهد رسید.

بدین ترتیب فهرست کامل دستگاه‌های سونی که اندروید ۵٫۱ را دریافت خواهند کرد به شرح زیر است:

– سری اکسپریا Z

– سری اکسپریا Z2

– سری اکسپریا Z3

– سری اکسپریا Z4

– اکسپریا ZL

– اکسپریا ZR

– تبلت اکسپریا Z

– اکسپریا T2 Ultra

– اکسپریا C3

– اکسپریا M2

– اکسپریا M2 Aqua

با ارائه این به‌روزرسانی بسیاری از دارندگان گوشی‌های هوشمند سونی از آخرین نسخه اندروید روی گوشی‌های خود بهرمند خواهند شد. نکته مهم، عرضه این به‌روزرسانی حتی برای گوشی‌های قدیمی‌تر همچون اکسپریا Z است که بیش از دو سال از عمر آن می‌گذرد.

همچون همه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، انتشار اندروید ۵٫۱ نیز بر اساس بازارهای منطقه‌ای و نوع دیوایس‌ها متفاوت خواهد بود. سونی حتما در روزهای آینده اخبار کامل‌تری از برنامه زمانبندی گوشی‌های خود منتشر خواهد کرد.

  • محمد
    8 اکتبر 2015 @ 15:12

    من گوشیم sony M2 هستش موقع آپدیت از ۴٫۴٫۴ به ۵٫۱ ارور شبکه میده. میزنه نتورک پندینگ. در صورتی که هیچ مشکل شبکه نیست و نصفه میره.کسی میدونه چرا؟به ایمیلم جواب بده. mohamadrezabehrad@gmail.com

یک پاسخ بدهید