موبایل
در حال خواندن
اینفوگراف سونی در مورد زمان انتشار آپدیت‌های اندروید
0

اینفوگراف سونی در مورد زمان انتشار آپدیت‌های اندروید

توسط فرزانه فضل علی4 نوامبر 2017

یکی از عمده مشکلات دستگاه‌های اندرویدی انتظار طولانی برای دریافت آپدیت‌های جدید این سیستم عامل است که کاربران همیشه از آن گله دارند. معمولا پس از آنکه گوگل نسخه جدیدی از اندروید را برای گوشی‌های پیکسل و نکسوس منتشر می‌کند چند ماه طول می‌کشد تا شرکت‌هایی مثل سونی، سامسونگ، هوآوی و… آن را به دست کاربران خود برسانند.

شرکت‌های سازنده گوشی‌های اندرویدی همواره اشاره می‌کنند که سهم زیادی از این تاخیر به وظایف آنها مربوط نمی‌شود و اکوسیستم اندروید به گونه‌ای است که روند انتشار آپدیت‌های جدید را با تاخیر طولانی مواجه می‌کند.

شرکت سونی به تازگی با انتشار یک تصویر اینفوگرافیک به مشتریان خود روند انتشار آپدیت‌های اندروید از ابتدا تا انتها را توضیح داده است تا ابهاماتی که در ذهن آنها وجود دارد رفع شود.

در چند سال اخیر سونی تلاش زیادی کرده است تا آپدیت‌های جدید اندروید را برای گوشی‌های بیشتری منتشر کند و کاربران را کمتر در انتظار دریافت به‌روزرسانی‌ها قرار دهد.

گوگل همچنین در اندروید 8 اوریو ویژگی اضافه کرده است که به شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند کمک می‌کند در مدت زمان کمتری آپدیت‌های جدید نرم‌افزاری را برای محصولات اندرویدی خود منتشر کنند.

با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید آن را در اندازه واقعی مشاهده نمایید.

اینفوگرافیک سونی

منبع: سونی

یک پاسخ بدهید