سیستم عامل
در حال خواندن
مایکروسافت دیگر از ادغام اطلاعات فیسبوک در ویندوز پشتیبانی نمی‌کند
0

مایکروسافت دیگر از ادغام اطلاعات فیسبوک در ویندوز پشتیبانی نمی‌کند

توسط مریم فانی9 ژوئن 2015

مایکروسافت ادغام با فیسبوک را که یکی از مهمترین عوامل فروش گوشی‌های این شرکت است از سیستم‌عامل موبایل خود، ویندوزفون، حذف کرد. این غول نرم‌افزاری، ویندوز‌فون را در سال ۲۰۱۰ منتشر کرد و از ابتدای امر ادغام با فیدهای خبری و مخاطبان فیسبوک یکی از ویژگی‌های این سیستم عامل بود. اگرچه داشتن این ویژگی مزیت منحصر به فردی برای مایکروسافت به شمار می‌رود اما به خاطر آپدیت اخیر Graph API فیسبوک، مایکروسافت ناچار است تا همه ویژگی‌هایی که به فیسبوک متصل هستند را غیرفعال کند.

مایکروسافت در توضیح این موضوع گفته که یکپارچگی فیسبوک با Outlook.com، ویندوز ۸٫۱ و ویندوزفون دیگر فعال نیست و اطلاعات مخاطبان دیگر با گرفتن اطلاعات از فیسبوک آپدیت نمی‌شود. این تغییرات حتی از ویژگی دوست‌داشتنی ادغام مخاطبان فیسبوک نیز فراتر رفته است. بخش ادغام فیسبوک در متصل‌کننده اجتماعی مایکروسافت برای Outlook 2013 دیگر بلا استفاده است و اپلیکیشن Outlook Web در آفیس ۳۶۵ نیز دیگر اطلاعاتی از فیسبوک ارائه نخواهند داد.

طبق گفته‌های مایکروسافت تغییر در این سرویس‌ها تغییری موقت نیست و ویژگی‌های ارتباطی فیسبوک از این پس در سرویس‌های مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود.

منبع: ورج

یک پاسخ بدهید