سیستم عامل
در حال خواندن
پیش‌نمایش سوم اندروید M با تاخیر منتشر خواهد شد
0

پیش‌نمایش سوم اندروید M با تاخیر منتشر خواهد شد

توسط امین بهره مند3 آگوست 2015

به دنبال ارائه نسخه دوم پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان اندروید M، انتظار می‌رفت که این ماه نسخه سوم آن برای برخی دستگاه‌های نکسوس منتشر شود. اما به تازگی معلوم شده که انتشار این نسخه به تاخیر افتاده است. این خبر از سوی یکی از کارمندان گوگل در صفحه گوگل پلاس این نسخه، اعلام شده است.

دلیلی که برای این تاخیر عنوان شده این است که گوگل می‌خواهد سومین نسخه پیش نمایش توسعه‌دهندگان اندروید M به نسخه نهایی نزدیک باشد و به همین دلیل زمان بیشتری برای کار روی آن نیاز خواهد داشت. به عبارت دیگر، این نسخه پیش‌نمایش به زودی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد‌ گرفت اما گوگل اکنون تاریخ دقیقی را برای آن مشخص نکرده‌است.

انتظار می‌رود که گوگل به جای یک گوشی، از دو گوشی هوشمند از سری نکسوس به عنوان اولین دستگاه‌های دارای اندروید M رونمایی کند. یکی تولید LG و دیگری محصول Huawei که احتمالا هر دوی آن‌ها در ماه اکتبر (مهر) عرضه خواهند شد. در آن زمان اندروید M اسم و ورژن اصلی و نهایی خود را خواهد داشت (به احتمال زیاد ورژن این نسخه از اندروید ۵٫۲ خواهد بود و نه ۶٫۰).

اندروید M نخستین اپگریدی است که پس از اندروید ۵٫۱ (لالیپاپ) منتشر می‌شود. این به‌روزرسانی شامل تغییراتی در رابط کاربری، تنظیمات صدا، بهبود مصرف باتری و … خواهد بود.

یک پاسخ بدهید