تکنولوژی
در حال خواندن
توییتر 280 کاراکتری شد
0

توییتر 280 کاراکتری شد

توسط فرزانه فضل علی8 نوامبر 2017

چند ماه پیش مدیرعامل توییتر اعلام کرد تعداد کاراکترهای توییتر را از 140 به 280 کاراکتر افزایش می‌یابد تا کاربران بتوانند با راحتی بیشتر و محدودیت کمتری توییت کنند. از زمانی که این خبر به گوشی کاربران رسید بسیاری نسبت به زیاد شدن تعداد کاراکترهای توییتر موضع گرفتند و نسبت به آن اعلام نارضایتی کردند؛ اما برخی دیگر در خوشحالی خود را در توییت‌هایشان نشان دادند.

حال پس از طی شدن یک دوره آزمایشی، تمام اکانت‌های twitter از امروز 280 کاراکتری شدند به این معنی که کاربران می‌توانند دو برابر بیشتر از قبل بنویسند و برای گفتم حرف‌هایشان محدودیت نداشته باشند.

درحالی بررسی‌ها نشان می‌دهد پیش از این تنها 9 درصد از توییت‌های کاربران به محدودیت 140 کاراکتری می‌رسیدند، در دور آزمایشی تنها 1 درصد از توییت‌ها از 280 کاراکتر کاملا استفاده کردند که احتمالا بسیاری از آنها برای تست بوده است.

توییتر می‌گوید افزایش تعداد کاراکترها به 280 دست کاربران را در نوشتن باز می‌‌گذارد و موجب می‏‌شود آنها با راحتی و سرعت بیشتری نسبت به قبل توییت کنند. با این حال هنوز هم بسیاری از کاربران twitter با این تصمیم مخالفند و  فکر می‌کنند این تغییر ماهیت twitter را زیر سوال می‌برد.

منبع: ورج

یک پاسخ بدهید